Roblox'da envanterimden silinen eşyanın ücreti gelmedi

Cryptonix

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar canım sıkıldı ve arsenal vb oyun oynamak için Roblox yükledim. Biraz oynadım Robux çekmek istedim arsenale Robux yatırdım ve üstüne biraz Robux arttı. Artan Robux'lar ile kendime avatar yaptım ve avatardaki bir eşya oyundan kaldırıldı. Yanlış hatırlamıyorsam 56 Robux'u boşa gitti. Ne yapacağım?

Arkadaşlar canım sıkıldı ve arsenal vb oyun oynamak için Roblox yükledim. Biraz oynadım Robux çekmek istedim arsenale Robux yatırdım ve üstüne biraz Robux arttı. Artan Robux'lar ile kendime avatar yaptım ve avatardaki bir eşya oyundan kaldırıldı. Yanlış hatırlamıyorsam 56 Robux'u boşa gitti. Ne yapacağım?
Desteğe yazın.

bu video size yardım eder
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim çalışıyor.

Bu video size yardım eder
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim çalışıyor.

Mesajlarda Robux ile alakalı hiç mesajım yok.

Biraz sabret Roblox silinen eşyaların iadesini yapıyor Game Pass'ler dışında mesaj kutunu kontrol et ara sıra.
Ne kadar sürede gelir?

Yeni konular

Geri
Yukarı