Roblox'ta herkes hile olmuş

Roblox'da hile olduğunu bilmiyordum :(. Bence yaş kitlesi 10 olan bir oyun değil. Ben oynuyorum bu yaşımda. Örnek bloxburg iç mimarlığınızı geliştiriyor. Yaratıcılık size kalmış.
Senelerdir ücretsiz olacak denilen Bloxburg mu? Roblox oynamayın oynatmayın arkadaşlar o kadar paragöz bir platform ki. Parayı veriyorsunuz robux alıyorsunuz istediğinizi yapıyorsunuz. Hatta o kadar ileriki birine laf ettiğinizde karşı çıktığınızda "Daha robuxun yok noob!" cevabını alıyorsunuz. O kadar züppeler ki.

Senelerdir ücretsiz olacak denilen bloxburg mu? Roblox oynamayın oynatmayın arkadaşlar o kadar paragöz bir platform ki. Parayı veriyorsunuz robux alıyorsunuz istediğinizi yapıyorsunuz. Hatta o kadar ileriki birine laf ettiğinizde karşı çıktığınızda "daha robuxun yok noob!" cevabını alıyorsunuz. O kadar züppeler ki.

Parayı veren düdüğü çalar. Zaten Roblox'un çoğu oyunları pay to Win.

Bence siz yaşımı bilmeden haddinizi zorlamayın.
yaşım 15 illa öğrenmek istiyorsan söyleyeyim. "animations" hitabını kendime layık buluyorum. Çünkü animasyonlarımı en içten mutluluklarımla yapıyorum. Minecraft büyük bir marka olduğu için animasyon "itemleri " ve "modelleri" çok daha fazla. Senin gibi bir sürü kişi geliyor evet. Artık alıştım.
Senelerdir ücretsiz olacak denilen bloxburg mu? Roblox oynamayın oynatmayın arkadaşlar o kadar paragöz bir platform ki. Parayı veriyorsunuz robux alıyorsunuz istediğinizi yapıyorsunuz. Hatta o kadar ileriki birine laf ettiğinizde karşı çıktığınızda "daha robuxun yok noob!" cevabını alıyorsunuz. O kadar züppeler ki.

Evet o konuda çok haklısınız. Roblox'da görünüş almak cidden "pay to win"

Bence siz yaşımı bilmeden haddinizi zorlamayın.
yaşım 15 illa öğrenmek istiyorsan söyleyeyim. "animations" hitabını kendime layık buluyorum. Çünkü animasyonlarımı en içten mutluluklarımla yapıyorum. Minecraft büyük bir marka olduğu için animasyon "itemleri " ve "modelleri" çok daha fazla. Senin gibi bir sürü kişi geliyor evet. Artık alıştım.

Evet o konuda çok haklısınız. Roblox'da görünüş almak cidden "pay to win"
Güzel, en azından yaşıtım çıktın.

Güzel, en azından yaşıtım çıktın.

Bence bir özürü hak ettim. Neyse.
@ALP2004 Burdan da bakabilirsin.

Bir de bende hile istiyorum virüs olmadan nasıl indireceğim?
Hocam 20 dolara en iyi paralı exploit synapse x alabilirsiniz bedava istiyorsanız birkaçtane önerebilirim.
Evon Krnl.Fluxus.Delta. Roblox hilelere önlem almıyor zaten ama kullanırken dikkat edin Önlem alan oyunlar var çok rage oynarsanız hile ile oyundan ban yersiniz robloxtan değil

Senelerdir ücretsiz olacak denilen Bloxburg mu? Roblox oynamayın oynatmayın arkadaşlar o kadar paragöz bir platform ki. Parayı veriyorsunuz robux alıyorsunuz istediğinizi yapıyorsunuz. Hatta o kadar ileriki birine laf ettiğinizde karşı çıktığınızda "Daha robuxun yok noob!" cevabını alıyorsunuz. O kadar züppeler ki.
Haklısın ama bazı 8 yaşındaki "sigma" arkadaşlarımız, sırf kendisi para yatırmadığı için para yatıranlara mal diyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı