Çözüldü Roblox'ta ping aşırı yüksek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba son 1 haftadır Roblox oyununda gereksiz aşırı ping alıyorum yani diğer oyunlarda mesela LoL gibi 15-16 Ms'te oynuyorum fakat Roblox'ta 700+1000 ms alıyorum fakat bunu şu son haftadır yaşıyorum. Onun harici böyle bir şey yaşamadım. Nedeni nedir ve çözümü hakında bilgi istiyorum.

Web sürümü mü yoksa Microsoft Store versiyonu mu?

Web.
Ayarlardan grafiklerini düşür Roblox'u sil yükle düzülebileceğini bildiğim tek iki yol.

Grafikle alakası yok + grafik en kalitesizde grafik FPS'i etkiler ama bende ping sorunu var.
Grafikler düşük mü?

Grafikle alakası olduğunu zannetmiyorum + düşük grafik FPS'i etikler ping sorunum var.

Merhaba son 1 haftadır Roblox oyununda gereksiz aşırı ping alıyorum yani diğer oyunlarda mesela LoL gibi 15-16 Ms'te oynuyorum fakat Roblox'ta 700+1000 ms alıyorum fakat bunu şu son haftadır yaşıyorum. Onun harici böyle bir şey yaşamadım. Nedeni nedir ve çözümü hakında bilgi istiyorum.
Roblox'ta oynadığınız oyuna da bağlı. Bazı oyunların serverları pingli oluyor. Hangi Roblox oyununu oynuyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı