Çözüldü Roblox'taki doğum tarihinin yanlış olması voice chat açmaya engel mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lynx03

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben voice chat açmaya karar verdim fakat kimlikteki doğum tarihi ile Roblox hesabımdaki uyuşmuyor. Sizce yaşımı doğrularken bana engel olur mu? Ona göre Roblox supporta başvuracağım.

Çözüm
Hocam ben 2010 doğumluyum fakat hesabımda 2009 girmiştim bu bana sıkıntı çıkarır mı?

Ben olsam bir oyuna kimlik bilgilerimi vermezdim, günde onlarca sitenin datası sızdırılıyor ama oyuna doğum tarihinizi yanlış girdiğinizi supporta söylerseniz sorun çıkaracağını sanmıyorum.
Ben olsam bir oyuna kimlik bilgilerimi vermezdim, günde onlarca sitenin datası sızdırılıyor ama oyuna doğum tarihinizi yanlış girdiğinizi supporta söylerseniz sorun çıkaracağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim bilgi için fakat ben Roblox'ta güveniyorum çünkü zaten kimlik bilgilerini Roblox'un depolamadığını duydum

O kimlik 3. parti bir site tarafından doğrulanıp sistemden siliniyor. Eğer öyle bir şey olsaydı dava açılırdı.

Geri
Yukarı