Roblox'taki oyun şikayet edilebilir mi?

ShyNos

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bir oyunu şikayet etmek istiyorum. Bu oyunda başka bir oyunun eşyalarını Robux karşılığında ya da oyunu oynamanız karşılığında spin sistemiyle veriyorlar ama uğraşmak istemiyorum diyorsanız Robux vererek de spin çevirebiliyosunuz. Bu oyunu şikayet edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, şikayet edilir ancak sırf robuxla kullanılan çark var diye oyun silinmez. Rahatsız oluyorsan oynama, kimse seni zorlamıyor.

Roblox oynamadığım için bilmiyorum, şikayet derken oyuna şikayet etmekten mi bahsediyor?
Sanırım Roblox'un rapor sisteminde bahsediyor hocam.

Sende sırf o var diye şikayet ediyorsun. Neden?

Kankam size yazdığım şeyi tekrar mı açıklayım Robux'la spinden rahatsız olmuyorum benim rahatsız olduğum şey adamın 0'dan oyun açıp içinde başka bir oyunun eşyalarını satmaya çalışması

Kankam size yazdığım şeyi tekrar mı açıklayım Robux'la spinden rahatsız olmuyorum benim rahatsız olduğum şey adamın 0'dan oyun açıp içinde başka bir oyunun eşyalarını satmaya çalışması
İşte bunun ne sıkıntısı var?

Konuyu tam anlatamıyor gibisin kanka anlattıklarına göre adam başkasının eşyalarını satıyor Robux karşılığı satabilir yani problem nerede izinsiz kullanabileceğini sanmıyorum.

Hocam sizle uğraşılmaz ben diyorum ki nereye nasıl şikayet edebilirim ne yapabilirim sizene benim niye rahatsız olduğumdan belki adamı sevmiyorum
Oyunun sayfasındaki "Report Abuse" butonuna tıklayarak rapor edebilirsiniz. Ama P2W gibi oyunlar Roblox kurallarını ihlal etmediği için silinmez.

Geri
Yukarı