Çözüldü Roblox'u açınca PC kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Oyuna girerken sıcaklıklara bakıyordum oyunda pek kalmamama rağmen girer girmez ısı direkt yükseliyordu.
Olmadı ama teşekkür ederim yardım ettiğin için

Çözümü buldum. Sorun kullanıdığım bir antivirüs programından kaynaklıymış programı kapatınca sorun düzeliyor.
Özellikle mi Roblox'ta mı? Garipmiş. Neyse ne sistem özellikleriniz nelerdir?

Büyük ihtimalle işlemci ısınıyor bilgisayar da işlemci zarar görmesin diye kendi kendini kapatıyor. Güç seçeneklerinden işlemci güç yönetimine gelip en yüksek işlemci durumunu düşürebilirsin. Belki hatanı çözer.

Büyük ihtimalle işlemci ısınıyor bilgisayar da işlemci zarar görmesin diye kendi kendini kapatıyor. Güç seçeneklerinden işlemci güç yönetimine gelip en yüksek işlemci durumunu düşürebilirsin. Belki hatanı çözer.
şimdi denicem ama olacağını sanmıyorum çünkü girerken oluyor bir anda 100 derece olcak hali yok bence.

Oyuna girerken sıcaklıklara bakıyordum oyunda pek kalmamama rağmen girer girmez ısı direkt yükseliyordu.
Olmadı ama teşekkür ederim yardım ettiğin için

Çözümü buldum. Sorun kullanıdığım bir antivirüs programından kaynaklıymış programı kapatınca sorun düzeliyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı