Robot süpürge tavsiyesi

ORÇUN000

Decapat
Daha fazla  
Eve robot süpürge almam lazım ama robot süpürgeler hakkında çok bir bilgim yok. Evimde kedi ve köpek olduğu için özellikle hayvan tüylerini konusunda zorlanmayacak bir süpürge arıyorum, bütçem 4000-5000 arasında. Tavsiye edebileceğiniz modeller var mı?

Model olarak bilmiyorum ama "Roborock" markasını kullanan yakınlarım var, hepsi memnun. Teyzeminkinin kurulumunu ben yapmıştım modeli S5 Max'tı galiba, çok güzel bir ürün. Bütçenize uyuyorsa tavsiye ederim.

Kullanıyorum. Özelliklerine göre fiyatı çok iyi telefon uygulamasından her şey hallediliyor.

Model olarak bilmiyorum ama "Roborock" markasını kullanan yakınlarım var, hepsi memnun. Teyzeminkinin kurulumunu ben yapmıştım modeli S5 Max'tı galiba, çok güzel bir ürün. Bütçenize uyuyorsa tavsiye ederim.

Roborock muazzam. S7 var bizde de. Çok memnunuz. Evde hayvan olunca epey lazım oluyor. Alınacaksa Roborock alınmalı bence. Bu işin en iyisi.

@mustaine merhaba bende roborock s7 almayı planlıyorum ama kauçuk fırçası olduğu için tüyleri iyi toplamıyor diyorlar bende evde kedi besliyorum tüyleri toplaması benim için önemli. Topluyor mu size de bir sorup teyit edeyim dedim

Yeni konular

Geri
Yukarı