Robux almadığım halde bana Robux geldi

cay ıcen kedy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan gördüğünüz gibi 2 farklı sorum var; ben almadığım halde 450 Robux gelmıştı (ben önceden Roblox'da Premium yani 450 Robux almıştım aldıgımda Robux geldi (Apple gift Card ile almıştım). Haliyle Apple gift Card ile almadan önce kredi kartı no, tel no istiyor bende girdim. Şu an ayın sonlarındayız ve oyuna bir gırdım tekrar 450 Robux gelmıs. Bu sefer telefon hattına yansıtmış, Robux'u hiç kullanmadım 450 Robux hala duruyor) sonrasında ben almamama rağmen 100 Robux geldi. Bu sefer telefon hattıma da yansımamış. Bu Robux nereden gelmiş olabılır? Robux'u nasıl iade edebilirim? Bu sefer parayı kredı kartından mı cekmıstır? Bilginiz var ise yardımcı olursanız beni çok mutlu edersiniz (bir de 450 Robux her ay gelecekmış benım her ay param gidecek ben bunu nasıl iptal edeceğim?) sıkıştım kaldım ortada yalvarırım yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi kredi kartını girdiyseniz ondan para çekecektir, aboneliği iptal etmek için; Settings, Billing (bu kısımda iptal etme ile bir tuş olması lazım, ben de premium olmadığı için bilmiyorum, umarım yardımcı olmuşumdur.)

1685218956121.png

burada artık iptal edildiği anlamına geliyor değil mi (hızlı cevap verirseniz beni çok mutlu edersiniz)

Yeni konular

Geri
Yukarı