Rock müzik için kulak içi kulaklık önerisi

188245

Kilopat
Yaklaşım 8-9 yıldır rock dinleyicisiyim. Hiçbir kulaklığı beğenmedim. Ne bass tınısını seçebileceğim ne de soloların tadına varabileceğim bir kulaklık bulabildim. Ya çok tiz ses veriyor ya da çok pes ses alıyorum haliyle çok tok oluyor. Ekolayzer ayarları da çok etkilemedi. Fark hissediliyor ancak farklı kulaklıklar deneyince fark gene dağlar gibi. Bütçem ise yaklaşık 250-300 TL diyebilirim. (LED zeppelin, megadeth, mötley crue, motörhead, lynyrd skynyrd, beatles, rolling stones, ramones derken liste çok uzun. İyi sosyaller)

Son düzenleyen: Moderatör:
Basslar efsane ve ses kalitesi de bana göre gayet iyi. T500BT ile karşılaştırma imkanım oldu ve bu çok daha kaliteli. Hem malzeme hem de ses olarak. Bass-Up modu biraz aşırıya kaçıyor ama çok gaza gelirseniz açabilirsiniz. Zaten müziğin ortasında kulaklık üzerinde bir tuşla açıp kapanabildiği için keyfiniz de bozulmaz. İlk aldığınızda ses b*k gibi geliyor, 10-20 dakika müzik açın ve sürücüler ısınsın, sonra dinleyin.

Şu an dolar ve vergilerle 300 liraya dediğin gibi çok yönlü kulaklık bulman imkansız. O kadar odyofil biri isen 1000 liranın üstüne çıkman gerekecek
Şu an dolar ve vergilerle 300 liraya dediğin gibi çok yönlü bir kulaklık bulman imkansız. O kadar odyofil biri isen 1000 liranın üstüne çıkman gerekecek

Geri
Yukarı