Çözüldü Rocket League "64-Bit, DX11, cooked" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Bu hatanın çözümünü bilmiyorum, internette ne varsa araştırdım ama çözüm bulamadım. Nedendir sizce? Ben bu oyunu Epic Games'den indirdim.

Çözüm
Oyunda yoğunluk var, sanırım kaynağı bu. Çoğu kullanıcı sıkıntı yaşıyor. Yeni güncellemeleri beklemek tek çözüm gibi. Siz yine de raporu paylaşın, bakalım.
Başlatma seçeneklerine "-dx9" yazıp girmeyi denedin mi? PC'in 64 bit mi ? DirectX sürümün nedir ?

Yukarıdakileri paylaştıktan sonra bir de rapor paylaşın, belki bir şeyler çıkar.

Başlatma seçeneklerine "-dx9" yazıp girmeyi denedin mi?
Bu komut işe yaramaz, oyunun DX9 desteği kalktı.

Ayrıca başlıktaki yazı bir hata değil, öyle yazmalı zaten. Ekran kartınızın modelini belirtin.

Bu komut işe yaramaz, oyunun DX9 desteği kalktı.

Ayrıca başlıktaki yazı bir hata değil, öyle yazmalı zaten. Ekran kartınızın modelini belirtin.
Nvidia GeForce GTS 250.
Oyunda yoğunluk var, sanırım kaynağı bu. Çoğu kullanıcı sıkıntı yaşıyor. Yeni güncellemeleri beklemek tek çözüm gibi. Siz yine de raporu paylaşın, bakalım.
Logfile link bu.
Hata raporu oluşturursan sorunu bulabiliriz.
Logfile link bu.

Rocket League ile ilgili sıkıntı yaşayan tek kullanıcı siz değilsiniz, birçok kullanıcı da sıkıntı yaşadı. Çoğunun da ekran kartı DirectX 12 desteklemiyor, sizinki gibi. Gözlemlediğim kadarıyla DirectX 12 destekleyen ekran kartına sahip kullanıcılar sıkıntı yaşamıyor.

Ekran kartınız DirectX 11 destekliyor, lakin yine de oyuna giriş yapamıyorsunuz.

Çok büyük ihtimalle DirectX 9 desteğinin kalkmasıyla bu sorunlar baş gösterdi, maalesef güncellemeleri beklemekten başka bir çare göremiyorum.

Ek olarak belirteyim, raporda sistemsel bir sıkıntı göremedim.

Not: DirectX 10 destekliyor, benim hatam.

Son düzenleme:
Rocket League ile ilgili sıkıntı yaşayan tek kullanıcı siz değilsiniz, birçok kullanıcı da sıkıntı yaşadı. Çoğunun da ekran kartı DirectX 12 desteklemiyor, sizinki gibi. Gözlemlediğim kadarıyla DirectX 12 destekleyen ekran kartına sahip kullanıcılar sıkıntı yaşamıyor.

Ekran kartınız DirectX 11 destekliyor, lakin yine de oyuna giriş yapamıyorsunuz.

Çok büyük ihtimalle DirectX 9 desteğinin kalkmasıyla bu sorunlar baş gösterdi, maalesef güncellemeleri beklemekten başka bir çare göremiyorum.

Ek olarak belirteyim, raporda sistemsel bir sıkıntı göremedim.
nasıl ya benim ekran kartım DirectX 10 destekliyor ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı