Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkantYILMAZ

Femtopat
Yer
Bağcılar sınır.
Daha fazla  
Epic Games'ten ücretsiz edindiğim oyun açılmıyor.
Herhangi bir tepki vermiyor. Forumda bu konu ile alakalı bazı konular okudum ama çözüme ulaşamadım.
Log dosyasını paylaşıyorum LogFile
Ekran kartım NVIDIA GeForce 950M.
İşlemci: 6200U Intel'i5.
RAM: 8.

Çözüm
Avast ve OneDrive hala görünüyor fakat şu an öncelikli değil gibiler. Önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Sonra DDU ile hem dahili hem de harici ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp güncelleyin. (Rehberde de belirtildiği gibi önce harici, sonra dahili olanı kaldırıp kurun).
OneDrive kaldırın;

v1.4 çalıştırın.

Çözülmezse rapor paylaşın.

OneDrive'ı kaldırıp antivirüsü devre dışı bırakın, bir de öyle girmeyi deneyin.
Ayrıca başlatma seçeneklerine yazılı herhangi bir kod varsa silin.

1601561885176.png

Bu şekilde bir sonuç aldım OneDrive sildim, antivirüsü devre dışı bıraktım.
Güncelleme:
(+)Dediklerinizden sonra yukarıdaki yanıt vermiyoru aldım ve sadece ses geliyor.

Avast ve OneDrive hala görünüyor fakat şu an öncelikli değil gibiler. Önce CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sfc /scannow komutunu girin. Sonra DDU ile hem dahili hem de harici ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp güncelleyin. (Rehberde de belirtildiği gibi önce harici, sonra dahili olanı kaldırıp kurun).

Çözüm
Dahili Ekran kartımı nasıl güncelleyebilirim ? Daha önce doğru düzgün güncellemedim.

Buradan işletim sisteminize uygun olanı seçip güncelleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı