Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

İzzet KIR

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Oyunu açıyorum 3 saniye geçtikten sonra kapanıyor ve başlat seçeneği tekrar karşıma çıkıyor. Yardımcı olabilir misiniz?
LogFile dosyamı nasıl paylaşabildiğimi de söylerseniz sevinirim.

Log dosyasında onu bulmaya çalışıyor ama. Epic Games kütüphanenizi kontrol edin, Rocket League varsa kaldırın. Ayrıca soruma cevap vermediniz.
Oyunu buraya kurduktan sonra hiç açabildiniz mi ki?

Steam de Rocket League de C:\PerfLogs\Admin altına kurulu. Buraya uygulama kurulduğunu görmediğim gibi, alt klasörü olan Admin de herkeste oluşmaz zaten. Soruna uygulama ve oyunun buraya kurulmasının kaynaklandığını düşünüyorum.

Steam'i C:\PerfLogs\Admin\Steam\uninstall.exe dosyası ile kaldırın. Sonra tekrar kurun. Yine böyle saçma bir konum seçeceğini düşünmüyorum, seçerse de C:\Program Files (x86) klasörünün altına kurabilirsiniz.

Böyle bir hata ile karşılaştım sebebi nedir acaba?

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-14_094955.png
    resim_2020-12-14_094955.png
    109,6 KB · Görüntüleme: 28
Bazen böyle buglar olabiliyor, sanırım arkadaki servislerin tam kapanmamasından dolayı. Sistemi yeniden başlatıp kurulumu öyle yapın. Setup dosyasının Steam'i kurmaya çalıştığı konum doğru bu arada.

Görev yöneticisinden çalışan bir Steam servisi varsa kapatın. Kaldırmanıza rağmen orada bir şey olacağını düşünmüyorum fakat geçen gün ben de benzer bir olay yaşamıştım.

Üstte dediğim sonuç vermezse C:\Program Files (x86) dizininin ekran görüntüsünü paylaşın. Bu arada, kurulum konumunu siz mi seçtiniz kendisi mi oluşturdu?

Görev yöneticisine baktığımda zaten çalışan Steam sevisi olmadığını gördüm. Ayrıca kendi oluşturdu.

Dosya Ekleri

• 1607932418379.png
    1607932418379.png
    13 KB · Görüntüleme: 31

Geri
Yukarı