Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Söylediklerinizi yapıp müsait olduğum bir zaman geri dönüş yapacağım.
Intel'i mi kurayım NVIDIA'yı mı?
Bir de uygulamayla değil de farklı bir driver silme şekli var mı?
NVIDIA driverını silip kuruyorum şu an kurulmakta.
NVIDIA driverini tekrar kurdum, oyunu tekrar açmaya çalıştığımda Epic Games'te tekrardan LS-0013 hatasını verip oyun çalışmıyor. Zaten size gönderdiğim raporu oyunu kurduğum diskten açtığım için Epic Games bağlı olmadığım gözükebilir. Ona da bir çözüm bulabilir miyiz?
Şu an itibarıyla o soruna da çözüm buldum fakat hala DX11 cooked sorununu yaşamaktayım :( .

DX11 Cooked yazısı bir sorun değil. DX11 adından da belli olacağı üzere DirectX 11 API'si, Cooked dediği şey de hakkında tam bilgim olmasa da oyunun kullandığı dosyalarla ilgili bir özelik olmalı. Burada sorun yok.

Sürücü kaldırıp kurmayı ikisi için de yapmalıydınız. Çözüm bulduğunuz sorun hangisi, nasıl çözdünüz? Elle DLL atmış mıydınız hiç?

Çözüm bulduğum sorun LS-0013 kodlu oyunun açılmamasıyla ilgili bir hataydı. Yönetici olarak çalıştığı için açılmıyormuş, onu düzeltince çalıştı. Elle DLL atmadım.
Zaten Sadece Nvidiayı Kullandığım için Intele gerek duymadım.

Tamamdır. Intel ve NVIDIA grafik birimlerinin sürücüsünü dediğim gibi kaldırıp güncellediyseniz yeni bir rapor alıp paylaşır mısınız? Bir şeyden emin olmak istiyorum.

Tamamdır sizi biraz bekleteceğim.
Buyurun.

Çok güzel, oyunun şu anda Epic Games hesabınız ile bağlandığını görüyorum. Sanırım arkada bir Bluetooth servisi çalışıyor. Sisteme bir kontrolcü falan mı bağlı? Öyleyse onu çıkarıp öyle girmeyi deneyin oyuna.

Hayır kontrolcü bağlı değil ama denemeye çalışacağım.
Şu anda nedense Rocket League'e girmeye çalıştığımda ise çalışıyor durumunda gözüküyor.

Ekran Alıntısı 1.PNG

Rocket League açılışı sorunlu bir oyun. Küçük bir ekranda başlıyor, sonra donup açılıyor. Görev yöneticisinde olup olmadığını kontrol eder misiniz? Raporda her şey yerli yerinde görünüyor, bir sorun göremiyorum. Windows Update kısmında bir sürüm güncellemesi varsa yapın, onun dışında şu anda başka bir şey gelmiyor aklıma maalesef.

Oyunu görev yöneticisinden kapadım, oyunum açıldı fakat değişen bir şey yok.
Windows Update'de güncellemem varmış, güncelleyip deneyeceğim.
Maalesef işleminiz yarına kaldı, ben yarın güncelleyip size haber veririm.
Şu an Windows güncelleniyor da bunla pek alakası olduğunu sanmıyorum. Başka çözüm yolumuz olmayacak mı?
Windows'umu güncelledim fakat tekrar aynı problem.

Windows sürümü eski olduğu için bu tarz hatalar alınabilir, sizinki bundan değilmiş ama. Şu an maalesef bende çareler tükendi. Son bir rapor isteyebilirim, belki bu sefer bir şey görünür diye. Onun dışında başka bir şey gelmiyor aklıma.

Geri
Yukarı