Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

utbersen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Rocket League'i uzun zamandır oynuyordum fakat anakart, RAM ve işlemci değişikliği yaptığımdan beri hiçbir şekilde bilgisayarımda açamıyorum. Oyunu Steam üzerinden başlattıktan 1-2 saniye sonra tekrar "oyna" yazısı geliyor ve açılmıyor. Benzer sorunları internette gördüm ve çözümlerini denedim ama düzelmedi. En son Process Monitor önerinizi izledim ve file dosyasını buraya bırakıyorum.

Umarım sorunum çözülür. Şimdiden çok teşekkürler.

Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Verilerinizi yedekledikten sonra OneDrive'ı kaldırır mısınız?

Çözüm
Merhaba, Rocket League'i uzun zamandır oynuyordum fakat anakart, RAM ve işlemci değişikliği yaptığımdan beri hiçbir şekilde bilgisayarımda açamıyorum. Oyunu Steam üzerinden başlattıktan 1-2 saniye sonra tekrar "oyna" yazısı geliyor ve açılmıyor. Benzer sorunları internette gördüm ve çözümlerini denedim ama düzelmedi. En son Process Monitor önerinizi izledim ve file dosyasını buraya bırakıyorum.

Umarım sorunum çözülür. Şimdiden çok teşekkürler.

Logfile

Silip tekrar yükleyin.

OneDrive'ı kaldırıp tekrar denedim fakat açılmadı.
Silip tekrar yükleyin.
Tam olarak 4 defa yaptım ve düzelmedi.

Bahsettiğim rehber ile mi yaptınız? Öyle yaptıysanız yeni bir rapor paylaşın. Zira sistemde hala OneDrive gözüküyor.

Öncelikle acemiliğimden dolayı özür diliyorum. Ben OneDrive'ı kendim kaldırmıştım. Gösterdiğiniz rehber ile kaldırarak çalıştırmayı denedim ve oyunum açıldı. Sorunumu çözmemde yardım ettiğiniz için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı