Rocket League açılmıyor

Magazine

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'den Rocket League'i açmaya çalışıyorum açılmıyor başlat diyorum. Sonra çalışıyor diyor, gene başlat yerine geliyor. Sistemin Rocket League gereksinimlerini hayli hayli karşılıyor. Nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyaları doğrulamayı denedin mi? Epic'de var mı bilmiyorum ama kesin vardır.

Epic Games'den Rocket League'i açmaya çalışıyorum açılmıyor başlat diyorum. Sonra çalışıyor diyor, gene başlat yerine geliyor. Sistemin Rocket League gereksinimlerini hayli hayli karşılıyor. Nasıl çözebilirim?
Yüklediğiniz herhangi birşey yüzünden olmuş olabilir, hocam sistem geri yükleme kısmına bi bakın yakın tarihlerde bişey varsa geri dönmeyi deneyin, benimde başıma gelmişti bu şekilde çözmüştüm.

Oyunu uyumluluk modunda çalıştırmayı dene.

Nasıl yapacağım onu bilmiyorum açıklar mısın?
Yüklediğiniz herhangi bir şey yüzünden olmuş olabilir, hocam sistem geri yükleme kısmına bir bakın yakın tarihlerde bir şey varsa geri dönmeyi deneyin, benim de başıma gelmişti bu şekilde çözmüştüm.

Hiç böyle bir şey oldunu düşünmüyorum PC'yi ilk aldığım zaman da oynamaya çalışmıştım olmamıştı tabii o zaman çok takmamıştım

Nasıl yapacağım onu bilmiyorum açıklar mısın?

Hiç böyle bir şey oldunu düşünmüyorum PC'yi ilk aldığım zaman da oynamaya çalışmıştım olmamıştı tabii o zaman çok takmamıştım
Oyunun dosya konumuna gidip oyunu exe dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk sorunu gidere bas. Ondan sonra çıkan ekrandan önerilene bas.

Denedim olmadı başka bir yol var mı aklınızda.

İndirip kurun.

İndirdim hocam gene açılmıyor yeniden başlatmadım fakat
İndirdim hocam gene açılmıyor yeniden başlatmadım fakat

İndirip kurun.

Aklınızda başka bir yöntem var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı