Çözüldü Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kerimmmmm

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
MSI Radeon RX580 8GB
İşlemci
AMD Ryzen 5 2400g
Aklıma ne geldiyse yaptım artık format atma konumuna geldim.
Oyun açılmıyor.
Process dosyasını hazırladım.

Çözüm
Ben size bir şey söyleyebilirim Rocket League dosyalarını silersen ve tekrar yüklenir ise düzelir.

Eğer bilmiyorsanız Steam a girin yönet deyin dosya konumunu aç deyin Steam dışında tüm dosyaları silin ve sonrasında oyunu Steam'den başlatın.

Olmadı reis.

OneDrive'ı açıp ondan sonra Rocket League'i açtım. OneDrive güncellemelerini etkinleştirdim, oyun açılırken RL dosyalarını OneDrive kısmından yükledim (kendisi başlattı) ve düzeldi. Çok mutluyum.
Oyunu Steam'den aldım ama oyun Epic Games'de de açılmıyor direkt hiç açılmıyor.

Aklıma ne geldiyse yaptım artık format atma konumuna geldim.
Oyun açılmıyor.
Process dosyasını hazırladım.

Aslında OneDrive başlatmıştım yanlışlıkla ondan sonra dosyanın yerini değiştirdim açılmadı sonra eski yerine geri aldım yine açılmadı.

Son düzenleme:
Aslında OneDrive başlatmıştım yanlışlıkla ondan sonra dosyanın yerini değiştirdim açılmadı sonra eski yerine geri aldım yine açılmadı.

Ben size bir şey söyleyebilirim Rocket League dosyalarını silersen ve tekrar yüklenir ise düzelir.

Eğer bilmiyorsanız Steam a girin yönet deyin dosya konumunu aç deyin Steam dışında tüm dosyaları silin ve sonrasında oyunu Steam'den başlatın.

Olmadı reis.

OneDrive'ı açıp ondan sonra Rocket League'i açtım. OneDrive güncellemelerini etkinleştirdim, oyun açılırken RL dosyalarını OneDrive kısmından yükledim (kendisi başlattı) ve düzeldi. Çok mutluyum.

Çözüm

Geri
Yukarı