Çözüldü Rocket League Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Oyunu başlatıyorum, fakat 3 saniye geçtikten sonra geri kapanıyor. Tekrar başlat seçeneği geliyor. Bu sorun bugün olmaya başladı daha öncesinde yoktu. Videosunu aşağıya bırakıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Bende bir sorun yok güncellemeyi yapıp girdim. Steam'i görev yöneticisinden tamamen sonlandırıp tekrar deneyin. Oyunun dosya bütünlüğünü doğrulamayı da deneyebilirsiniz.
Dediklerinizin hepsini yaptım, hatta oyunu sildim tekrar yükledim işe yaramadı.
- Düzenleme:
Sorunu Çözdüm.
1580865472624.png

Sekmesine giderek, ordaki RocketLeague çalıştırıcısına sağ tıklayıp özelliklere girdim, yönetici olarak çalıştır tikini kaldırdım ve düzeldi.
beyler konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bendede aynı sorun var dx9 yazdım olmadı yönetici olarka çalıştırdım hata gelmedi format attım gene düzelmedi process monitör hata linkini atıyım yardımcı olacak varsa sevinirim
Başka bir konu açarak sorununuzu dile getirin.

beyler konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ama bendede aynı sorun var dx9 yazdım olmadı yönetici olarka çalıştırdım hata gelmedi format attım gene düzelmedi process monitör hata linkini atıyım yardımcı olacak varsa sevinirim
Çözebildin mi sorunu bende de aynı hata var?

Sorunu yaşayanlar Process Monitor ile hata raporu oluşturup yeni konu açarlar ise yardımcı olabilirim.

Reis 50'ye yakın video çözüm yaptım olmadı. Bana da yardım eder misın?

Sorunu yaşayanlar Process Monitor ile hata raporu oluşturup yeni konu açarlar ise yardımcı olabilirim.

Reis 50 kere video çözüm izledım olmadı. Yardım eder misin bana?

Nasıl çözdün kanka?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı