Çözüldü Rocket League Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7
Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin, sisteminizi belirtir misiniz? Ekran kartınız güncel mi?
Anladığım kadarıyla C:\Windows\SysWOW64\d3d.dll // bu dosya ile ilgili bir problem söz konusu fakat bu işte yeni olduğum için ne yapacağını bilmiyorum. Daha tecrübeli arkadaşlar size yardımcı olacaktır. Oyun herhangi bir hata veriyor mu?

Oyunun dosyalarını doğrulamayı deneyin, sisteminizi belirtir misiniz? Ekran kartınız güncel mi?
Anladığım kadarıyla C:\Windows\SysWOW64\d3d.dll // bu dosya ile ilgili bir problem söz konusu fakat bu işte yeni olduğum için ne yapacağını bilmiyorum. Daha tecrübeli arkadaşlar size yardımcı olacaktır. Oyun herhangi bir hata veriyor mu?
İşlemcim:İntel core 2 duo E8400 Ram:4 GB Ekran Kartım:R9 270. Hayır,oyun hiçbir hata vermiyor oynaya basıyorum çalıştırılıyor diyor sonra hiçbir tepki vermeden tekrardan oyna yazısı çıkıyor.Dün gelen 1GB'lık güncellemeye kadar oyun açılıyordu fakat güncelledikten sonra bu sorun ortaya çıktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı