Rocket League ekran ikiye bölünüyor

Garfield Hicks

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu açınca ekran ikiye bölünüyor ve arayüzde gamepadi kullanamıyorum. Antrenmana girince de oyun içinde sol taraf klavye mouse, sağ taraf gamepadle yönetiliyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Programsız düzeltme yolu yok mu bunu?
Kullandığınız gamepad yüzünden muhtemelen. Normalde Xbox controllerı veya Logitech, Steelseries gibi markaların ürünleri direkt algılanıyor ve player 1 oluyorlar fakat diğer gamepadlerin genelinde sizin yaşadığınız şey yaşanıyor. Ben de yaşamıştım.

Kullandığınız gamepad yüzünden muhtemelen. Normalde Xbox Controllerı veya Logitech, SteelSeries gibi markaların ürünleri direkt algılanıyor ve Player 1 oluyorlar fakat diğer gamepadlerin genelinde sizin yaşadığınız şey yaşanıyor. Ben de yaşamıştım.

Logitech F310 kullanıyorum. Daha sabah denedim 1. olarak algıladı gamepadi. Hatta ayarları falan yaptım. Şimdi denedim ancak olmuyor.
Xinput'dan Direct inputa alsam olur mu acaba?
Logitech F310 kullanıyorum. Daha sabah denedim 1. olarak algıladı gamepadi. Hatta ayarları falan yaptım. Şimdi denedim ancak olmuyor.
Xinput'dan Direct inputa alsam olur mu acaba?
Direct inputa alınca kol çalıştı ancak tuşların yerleri değişti. Örneğin alttaki yeşil A tuşunu sağdaki kırmızı B tuşu olarak görmeye başladı. Xinput kullanarak gamepadi oyuna birincil kontrol cihazı olarak tanıtmanın yolu yok mudur? O kadar kişi oynuyor şu oyunu böyle basit bi ayar eklemez mi ya insan?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı