Rocket League: Error 67

İşletim sistemi
Windows 10

Rick8489

Hectopat
Bir oyuna girmeyi denediğime oyun sunucusuna rezervasyon gönderiliyor deyip sunucu ile olan bağlantı zaman aşımına uğradı diyor.

Rl help.png
rl help 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var bakmadığım forum kalmadı denemediğim yöntem kalmadı format attım PC'ye oyunu sildim yükledim yok olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
beyler aynı sorunu bende yaşıyorum modem resetledim oyunu silip yükledim oyun içi ayarları sıfırladım olmuyor ama telefondan pc ye internet verince açılıyo kendi wifi den olmuyor
1580378735858.png

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var. Tam oda bulunuyor. Rezervasyon gönderiliyor diyor sonra pat hata ; " Zaman aşımına uğradı" diye. En az 15 dakika böyle durdu bir ton oda buldum hepsi zaman aşımına uğradı. Dün akşamdan beri böyle. Ne yapıcaz?

@Handsome Reis

beyler aynı sorunu bende yaşıyorum modem resetledim oyunu silip yükledim oyun içi ayarları sıfırladım olmuyor ama telefondan pc ye internet verince açılıyo kendi wifi den olmuyor
Eki Görüntüle 494154
Aynı şekilde telefonun internetini pc ye bağlayınca girebiliyorum ama evdeki internetle hata veriyor hala çözümünü bulmuş değişim :(
Güvenli internet ayarlarınızı türk telekomun sitesinden devre dışı bırakın bide öyle deneyin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı