Rocket League için kol mu klavye mi?

Klavyeyle oynuyorum fakat topa havadan vurarken acı çekiyorum.

Epic games adım : emir cgn eklerseniz beraber oynarız.

Rocket League'de 115 saatim var. Klavyeyle oynuyorum. Kola geçmeli miyim? Rankım altın 3.
Rocket League'i ilk Xbox'ta oynamaya başlamıştım 300 saattim kesin vardır Xbox'ta. Ekstra olarak PC'ye de kol bağlayarak oynamışlığım var 10 saat civarı. Steam'de şu an 60 saatim var. 50 saatini klavye mouse ile oynadım ve kolla oynamamdan kat kat daha iyi oynuyorum. Kolla oynarken bronzdum zar zor gümüş çıkmıştım. Şimdi ise altın 3 üm.

Oyunda kol daha avantajlı bence, 1200 saatim var ona dayanarak söylüyorum. Kol ile oynayan takım arkadaşı gelince %75 kazanıyorum.

115 saatim yok oyunda ama naçizane fikrimi belirtmek isterim, bende klavye ile oynayanlardanım kola geçtiğim zaman klavyede oynadığım gibi oynayamayacakmışım gibi geldiğinden yeltenmedim hiç, ama denemekte fayda var. :) Yaklaşık 40-45 saatim var benimde. :)

Rocket League'i ilk Xbox'ta oynamaya başlamıştım 300 saattim kesin vardır Xbox'ta. Ekstra olarak PC'ye de kol bağlayarak oynamışlığım var 10 saat civarı. Steam'de şu an 60 saatim var. 50 saatini klavye mouse ile oynadım ve kolla oynamamdan kat kat daha iyi oynuyorum. Kolla oynarken bronzdum zar zor gümüş çıkmıştım. Şimdi ise altın 3 üm.
Kol ile varsayılan ayarlarda mı oynuyordun? İzlediğim videolarda varsayılan ayarların kötü olduğunu söylüyorlardı.

115 saat çok değil. Kola geçip alışmaya çalış. Ben 800 saat oynayıp bırakmıştım oyunu, kol ile tekrardan başlayacağım. Kaliteli bir kol almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı