Rocket League legacy sürümünü alma

ShadowsLover

Hectopat
Kek günü
Selam, ben bu oyunu önceden Steam'de almıştım. Yanlış bilmiyorsam Steam'den oyunu önceden alanlar için haksızlık olmasın diye (paralarımız boşa gitmesin diye) oyunun içinde yaklaşık 200'e yakın ögenin bulunduğu legacy paketini ücretsiz veriyorlardı. Ben araştırdım da bir türlü bulamadım. Ben şu anda oyunu Epic'ten indiriyorum. Epic hesabım Steam ile bağlantılı. Oyuna girdikten sonra Epic ya da Steam'den birini seçip oyuna girdiğimde bana bu eşyaları verecek mi yoksa vermeyecek mi? Bazıları yalan söylediler falan diyor.

Arkadaşlar, cevaplarsanız sevinirim. İllaki bir şey veriyorlardır gibime geliyor. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum, sonra sıkıntı olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna ilk giriş yaptığın zaman oyunu ilk defa mı oynuyorsun yoksa daha önceden oynadın mı tarzı soru soruyor. O soruya daha önceden oynadım dersen belki bir şeyler olabilir. Ben daha önceden oynamadığım için ilk oynayışım seçeneğini seçtim.

Tamam teşekkür ederim. Staken nickli arkadaşımıza olduğu gibi bazı insanlara zaten var olan eşyalarını vermişler. Burada bir dolandırıcılıktan bahsediliyor. Umarım verirler çünkü vaad ettikleri buydu. Kendi sitelerinde bile böyle yazmışlardı.
Bir de primary diye bir durum varmış sizce hangisi daha iyi olur Steam'i mi seçsem Epic'i mi? Oyun hazır bedava olmuşken en baştan başlayasım da gelmedi değil ama bu primaryle legacynin bir alakası varsa hangisini seçmem daha iyi olur?

Son düzenleme:
Staken olabilir teşekkürler yani bilmiyorum ilk başta neyi seçsem çok kararsızım adam akıllı bir açıklamada yapmadılar. Oyunu önceden oynayanlar bunlara sahip olacaklar dediler. Yinede tam napmamız gerektiği biraz gereksiz aslında yapmaları gerekenler oyunu steamde direk kaldırıp steamde alanlara epicte üst sürümlerini bedavaya vermeleri gerekiyor. Neyse deneyeceğim belki risk alıp epic yaparım belki steam. Belki sonra tekrar primary değiştirme olabilir. Neyse bakacağız

Staken olabilir teşekkürler yani bilmiyorum ilk başta neyi seçsem çok kararsızım adam akıllı bir açıklamada yapmadılar. Oyunu önceden oynayanlar bunlara sahip olacaklar dediler. Yinede tam napmamız gerektiği biraz gereksiz aslında yapmaları gerekenler oyunu Steam'de direk kaldırıp Steam'de alanlara Epic'te üst sürümlerini bedavaya vermeleri gerekiyor. Neyse deneyeceğim belki risk alıp Epic yaparım belki Steam. Belki sonra tekrar primary değiştirme olabilir. Neyse bakacağız.

YouTube'da araştırdım fakat bir şey bulamadım çok Türk roket lig oyuncusu olmadığı için anlamıyorum zaten ingilizcem orta derece.

Neyse teşekkür ederim ben steami primary yapacağım ilk başta hadi hayırlısı. Doğru diyorsun youtubedaki videolarda sadece oyunun ücretsiz olduğu nasıl indirileceği nasıl alınacağı yazıyor zaten bir insan o videoları izlemeden de 2 dakika kafa yorarak anlayabilir. Videolarda biraz daha derin sorulara cevap vermeleri gerekir bana göre. Neyse hayırlısı bir tane reddit buldum en yakın. O da ortak eşya idi. Ben steami primary olarak seçip oyuna başlıyorum. Sana da çok teşekkür ederim

Neyse teşekkür ederim ben steami primary yapacağım ilk başta hadi hayırlısı. Doğru diyorsun youtubedaki videolarda sadece oyunun ücretsiz olduğu nasıl indirileceği nasıl alınacağı yazıyor zaten bir insan o videoları izlemeden de 2 dakika kafa yorarak anlayabilir. Videolarda biraz daha derin sorulara cevap vermeleri gerekir bana göre. Neyse hayırlısı bir tane reddit buldum en yakın. O da ortak eşya idi. Ben steami primary olarak seçip oyuna başlıyorum. Sana da çok teşekkür ederim
birşey bulursanız lütfen haber verin iyi günler

Geri
Yukarı