Rocket League Oynarken Ekran Kartı Fanı Dönmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl yani fan ayarı full gözüküyor ancak fanlar da iş yok garip.
Aynen öyle. Hatta şu dikdörtgen içine aldığım yerde normalde veya başka oyunlarda RPM yazıyor ama Rocket League'e girdiğim zaman sadece yüzdelik kısmı yazıyor.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi bizim dert ettiğimiz şeylere, bir de seninkilere bak. :D
Oyun oynarken diğer oyunlara kıyasla kayda değer bir ısınma farkı olmuyorsa bir sıkıntı olmaz herhalde.
Ne saçma bir cevap? Adamın derdi var gayet açık adam sorununu çözmeye gelmiş siz ise dert ettiğin şeylere bak diyorsun ekran kartı çok ısıdan bileşenlere zarar verebilir ve sorun sorunu çıkarır.
Aynen öyle. Hatta şu dikdörtgen içine aldığım yerde normalde veya başka oyunlarda RPM yazıyor ama Rocket League'e girdiğim zaman sadece yüzdelik kısmı yazıyor.
Eki Görüntüle 421090
Sapphire'nin uygulamasından ayarlamayı denediniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon ayarlarını aç > Alttaki menüden Oyun'a tıkla > oradan Rocket league'i seç > Üstteki menüden Profil overdrive'ı de > Alttaki Fan speed'i otomatikten çıkarıp %50 yap.
Bunu da denedim ama ne yazık ki yine olmadı. Oyunun simgesine tıkladığım an %50 ile dönmeye başladı ama oyunun menüsü açıldı yine ekran kartı fanları durdu.

Ne saçma bir cevap? Adamın derdi var gayet açık adam sorununu çözmeye gelmiş siz ise dert ettiğin şeylere bak diyorsun ekran kartı çok ısıdan bileşenlere zarar verebilir ve sorun sorunu çıkarırç

Sapphire'nin uygulamasından ayarlamayı denediniz mi?
Ne saçma bir cevap? Adamın derdi var gayet açık adam sorununu çözmeye gelmiş siz ise dert ettiğin şeylere bak diyorsun ekran kartı çok ısıdan bileşenlere zarar verebilir ve sorun sorunu çıkarırç
Ben diğer oyunlara kıyasla kayda değer bir fark görülmüyorsa sıkıntı olmaz dedim, 90 derece olduğunu görmemişim. Arkadaş da uyardı. Neden büyütüyorsun ki bunu.

Ben diğer oyunlara kıyasla kayda değer bir fark görülmüyorsa sıkıntı olmaz dedim, 90 derece olduğunu görmemişim. Arkadaş da uyardı. Neden büyütüyorsun ki bunu.
Ben önceden yazmıştım arkadaşın da uyardığını göremedim maalesef mesaj geç geldi.
Öyleymiş gibi duruyor başka oyunlarda olmuyor ve ekran kartı fanları dönebiliyor. Ama sadece Rocket League'de olması ilginç ve nasıl bir hata acaba?
Ekran kartının yetkili servisi ilaha ki vardır oraya da bir danış olmadı garantiye gönder. Tabii oyunu aktif olarak oynuyorsan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı