Rocket League'de Araba Kişiselleştirme

Daha fazla  
Mesela YouTube'a rocket league best car designs falan yazınca ne arabalar ne tasarımlar çıkıyor. Bende öyle daha renkli, daha göz alıcı, daha desenli, daha gösterişli şeyler yapmak istiyorum. Bende bir tane Charger var o kadar ona da zaten hiçbir şey yapılmıyor bildiğim kadarıyla. Nasıl arabaları böyle yapabilirim? Teşekkür ederim.

Çeşitlilik, görünüş ve topa vurmaya en uygun araç Octane'dır. Onun yanına Endo da güzel ve şık görünür.

Kozmetik işine girecekseniz envanterinizin zengin olması lazım. Sıfırdan da yapılabilir fakat zaman ve item bilgisi gerekir. Al sat yaparak büyük bir envanter yapmıştım.

Yeni kasalar ilk çıktığı zaman bolca oynayıp düşürmek lazım. Örneğin ilk günler düşen kasaları 1 anahtar karşılığında takas edebilir bu şekilde de envanterinizi geliştirebilirsiniz. Takas işine girmediğiniz zaman o videolarda gördüğünüz araçları malesef yapamazsınız. Param çok, Steam'den bolca anahtar alırım derseniz o başka tabi. :)

Takas sitesi; Item trading

Yok şekil şuku sadece bende gözüksün istiyorsan JHZER da başta olmak üzere görsellik için üçüncü parti uygulama kullanabilirsin. Aynı MK LoL gibi.
Yok hocam hiç 3. parti yazılıma girmek istemiyorum. Teşekkürler.
Çeşitlilik, görünüş ve topa vurmaya en uygun araç Octane'dır. Onun yanına Endo da güzel ve şık görünür.

Kozmetik işine girecekseniz envanterinizin zengin olması lazım. Sıfırdan da yapılabilir fakat zaman ve item bilgisi gerekir. Al sat yaparak büyük bir envanter yapmıştım.

Yeni kasalar ilk çıktığı zaman bolca oynayıp düşürmek lazım. Örneğin ilk günler düşen kasaları 1 anahtar karşılığında takas edebilir bu şekilde de envanterinizi geliştirebilirsiniz. Takas işine girmediğiniz zaman o videolarda gördüğünüz araçları malesef yapamazsınız. Param çok, Steam'den bolca anahtar alırım derseniz o başka tabi. :)

Takas sitesi; Item trading
Hocam envanter dizmek için şu al sat işini biraz daha açabilir misiniz? Bir çok kasa düşürdüm (33 levelim) fakat hiç birini kullanmadım direkt tamam diyip geçtim. Şu işi biraz daha açabilirseniz sevinirim hocam. Teşekkürler.
Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.

Temel olarak itemleri ucuza bulup daha karlı şekilde takas etmek.

Örnek; çok nadir 5 itemi birleştirdiğiniz zaman size rastgele boyalı bir eşya veriyor. Bunlardan birisi, çok uç bir örnek olacak ama Titanium White Octane mesela. Şuan pazar değeri 85, 90 anahtar değerinde. Değersiz bir eşya çıkma ihtimali de yüksek tabi, şansınıza bağlı.

İşin içine girdiğiniz zaman nasıl büyüyeceğinizi az çok öğrenirsiniz zaten.

Hocam envanter dizmek için şu al sat işini biraz daha açabilir misiniz? Bir çok kasa düşürdüm (33 levelim) fakat hiç birini kullanmadım direkt tamam diyip geçtim. Şu işi biraz daha açabilirseniz sevinirim hocam. Teşekkürler.
Yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.
O düşürdüğün kasaları istediğin eşya ile takasla ama tabi istediğin eşyanın nadirliğine göre kasa sayısı da artar. Bu siteden bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı