Rocket League'de çok ping oluyor

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Bu oyunun genelinde ping problemi var sanırım. Yani evde tekim internete bir tek benim bilgisayarım bağlı yine de ping oluyor anlam vermiş değilim. Bu problemi yaşayan bir tek ben miyim yoksa başka yaşayanlar da var mı?

Evet ya bende öyle düşünüyorum eski internetimde pingim 90'dı şimdikinde de 90 ama CS:GO'da baktığımda eskisinde 80 90'dı şimdi 65 civarı bende öyle bir şey olduğunu düşünüyorum.

Evet ya bende öyle düşünüyorum eski internetimde pingim 90'dı şimdikinde de 90 ama CS:GO'da baktığımda eskisinde 80 90'dı şimdi 65 civarı bende öyle bir şey olduğunu düşünüyorum.
Ben internetimden o kadar emin değilim ama diğer oyunlarda ping problemi çekmezken Rocket League'de durup dururken ping 150 200lere fırlıyor doğal olarak oynatmıyor.

Bu oyunun genelinde ping problemi var sanırım. Yani evde tekim internete bir tek benim bilgisayarım bağlı yine de ping oluyor anlam vermiş değilim. Bu problemi yaşayan bir tek ben miyim yoksa başka yaşayanlar da var mı?

Oyunu hiç oynamadım ama sunucusu çok uzakta olabilir. Herkeste mi var bu problem onu öğrenmek lazım.

Avrupa sunucusunu seçtiniz mi?

Geri
Yukarı