Rocket League'de dolandırıldım

Framboğaz

Decipat
Daha fazla  
Dün tanıştığım bir adi şahısla Discord'da sohbet muhabbet ettik canlı bir biçimde konuştuk bugün de benimle trade yapmak istedi ve bende haliyle trade işini aksatmayan biri olarak tamam lan neden olmasın dedim. Ama işte bu trade farklı bir trade olacaktı. Trade yapmadan önce dedi ki sen bana sahip olduğun araçların yarısını ver ben de sana Papara'dan lira cinsinde para göndereyim tabii bu para oyun da ki 8K credite denk geliyor iyi sonrasında ben kabul ettim tabii kafama edeyim biraz da içimde güven birikmiş ah ulan çöpe atsaymışım keşke o güveni kolay kolay da güvenmezdim aslında adam da zaten ukraynalıydı scami bir güzel yedikten sonra neden dolandırdın dedim dolandırdığı şeyler de dandik 100-150 credite anca satacağı şeyler hiçbir değeri olmayan adam da Rusları scamliyordum dedi lan dedim ben Rus muyum geri kafalı hemen ardından Ukrayna Rusya savaşına geldi olay türkler Rusların tarafındaymışta yok Rusya'ya askeri yardım sağlıyormuşta ulan git Rusları dolandır beni niye hedef seçtin dedim ve Türkiye'nin Ukrayna'ya verdiği yardımlardan açtım konuyu adam Mariuopol'da yaşıyormuş savaşı kim kazanırsa kazansın diyerek umursamaz bir tavır takındı tabii dedim bu savaşı ya bahane ediyor ya da düpedüz vatan haini dedim. Bu olayın ardından Psyonix'e Support ticket açtım umarım banlanır hesabı da türkle uğraşılmayacağını anlar gerçi zannetmiyorum anlayacağını ne dediysem ne anlattıysam cevap olarak 1 kelime veriyordu bugünden sonra muhtemelen dış politika da Ukrayna'yı desteklemektense Rusya'yı desteklemeyi tercih ederim. Banlan ulan kahrolası Ukrayna'li. İsmini de paylaşayım ismi: Darkq. Angel eğer benim ticketim boşa çıkarsa gördüğünüz yerde ya bully'leyin ya da ticket açın scammer olduğuyla alakalı neyse yazımı burada sonlandırıyorum. Elim uyuştu.

Dosya Ekleri

• Scammer ibine.png
    Scammer ibine.png
    240,7 KB · Görüntüleme: 109
Geçmiş olsun. Rocket League'nin Türkiye sunucusunda middleman (aracı) ile ticaret işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle oradan yaparım ve sorun yaşamadım. Aracı belirli miktarda komisyon alıyor da çok almıyor, aracının inisiyatifine göre komisyon da almayabiliyor. Komisyon alması bence dolandırılmaktan daha iyidir.

Geçmiş olsun hocam. Ticarette her zaman ilk parayı alma taraftarıyım.
O anda aklımdan ne geçiyorsa artık o kadar da maç attık dönekle ulan dolandırıldığıma değil de onunla harcadığım zamana üzüldüm. Neyse foruma yazayım dedim hem öfkemi atmak için hem de belki birisi karşılaşırsa dolandırıcı olduğunu bilsin diye.

Geçmiş olsun. Rocket League'nin Türkiye sunucusunda middleman (aracı) ile ticaret işlemlerinizi yapabilirsiniz. Genellikle oradan yaparım ve sorun yaşamadım. Aracı belirli miktarda komisyon alıyor da çok almıyor, aracının inisiyatifine göre komisyon da almayabiliyor. Komisyon alması bence dolandırılmaktan daha iyidir.
Normal'de Rocket League Garage platformuyla takas işlemi yapılıyorda önceden bu mahlukatla takas yaptığım için bir de zaman geçirdiğimden dolayı amasız fakatsız discord üzerinden yapmaya çalıştık öyle olunca yanlış kişiye güven kalbe hançer gibi saplandı maalesef.

Şu devirde babana bile güvenmeyeceksin lafı boşa söylenmiyor maalesef. Ne olursa olsun kimseye güvenmemenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun, iyi kötü bir deneyim olmuş oldu. Giden şey sonuçta geri gelmez.

Olayın savaşa bağlanmasına kahkaha attım. Hocam genelde bu tip dolandırma olaylarında soğuk su tavsiye ederim. Kendi rızanla verdiğin için Psyonix'lik bir durum yok.
Yok bir de adam Rusları scamliyorum diyor arada ki bağlantıyı nasıl kurduysa artık Türk'üm diyorum neden scamledin dedim Scamleyemez miyim diyor bende orada bir tebessüm ettim yalan yok.

Şu devirde babana bile güvenmeyeceksin lafı boşa söylenmiyor maalesef. Ne olursa olsun kimseye güvenmemenizi tavsiye ederim. Geçmiş olsun, iyi kötü bir deneyim olmuş oldu. Giden şey sonuçta geri gelmez.
Ticarette ve önemli işlerde cidden uyanık kalmak önemliymiş benim bir anlık dalgınlığıma ve arkadaşlık bağı kurduğuma denk geldi yoksa sikke sikke önce alırdım da artık zamanı geri alamıyoruz.

Geri
Yukarı