Çözüldü Rocket League'de Epic ve Steam üzerinde kredi fiyatında fark var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
1647011285234.png

Arkadaşlar oyunu Steam üzerinden oynuyorum da fiyatlandırması böyle gözüküyor. Bir arkadaş Epic üzerinden oynadığını, fiyatların daha ucuz oldugunu belirtti. Fiyatlar Steam'de daha mı pahalı?

Çözüm
S
Aradaki fiyat farkının sebebini detaylı bir şekilde tekrardan belirtir misiniz?

Dediğiniz gibi, Epic Games güncellenmemiş o yüzden Steam ile Epic Games arasında fiyat farkı vardı. 500 kredi 38.50'TL iken 69.00'TL'ye çıktı.

2021 son ayların fiyatları:
1647013294946.png

2022 fiyatları:
1647013317029.png

Ama muhtemelen Epic Games güncellenmiştir, şu an iki platformda da fiyatlar aynı.
@Silinen üye anlıyorum. Hocam yardımınız için çok teşekkür ediyorum, çok yardımcı oldunuz. Aradaki fiyat farkının sebebini detaylı bir şekilde tekrardan belirtir misiniz? Çözüm olarak işaretleyeceğim hem de diğer arkadaşlar için de bilgilendirme olsun. Aklımda bir soru işareti kalmadı, yardımınız için teşekkürler.

Önceki Rocket Pass aldığımda aşamaların verdiği 1000 krediyle BMW çekmiştim. Son kez daha 138 TL verip bir daha vermemeyi düşünüyorum. Bundan sonra aşamalardan verdiği krediyle sürekli olarak Rocket Pass'i yenileyeceğim inşallah. Öyle bir niyetim var.

Rocket Pass'in fiyatı 10$. 76 TL 5$ ediyor, dediğiniz gibi eski fiyat. Şimdi anlayabildim. 138 TL olması da yaklaşık 9$ civarında bir fiyat ediyor. Oyun yerel fiyatlandırma yapmadığı sürece de daha da oyuna para vermeyeceğim. 138 TL günümüz şartlarında gerçekten yüksek bir para, yerel fiyatlandırma şart.

Aradaki fiyat farkının sebebini detaylı bir şekilde tekrardan belirtir misiniz?

Dediğiniz gibi, Epic Games güncellenmemiş o yüzden Steam ile Epic Games arasında fiyat farkı vardı. 500 kredi 38.50'TL iken 69.00'TL'ye çıktı.

1647013294946.png

2022 fiyatları:
1647013317029.png

Ama muhtemelen Epic Games güncellenmiştir, şu an iki platformda da fiyatlar aynı.

Çözüm
Hocam 2021'in yaz ayı fiyatları olabilir muhtemelen. Ben çünkü 25 Aralık 2021'de 138 TL'ye almıştım. Tekrardan yardımınız için teşekkür ediyorum, oyuna yerel fiyatlandırma gelene kadar da tekrardan para vermeyi düşünmüyorum. Son kez Rocket Pass alacağım inşallah. Bundan sonra da Rocket Pass'ın verdiği krediyle Rocket Pass'i yenileyeceğim. Steam hesabımda 250 TL para vardı, Rocket Pass ücretini Steam üzerindeki paramla ödeyeceğim. O yüzden Epic ile uğraşamayacağım, Steam üzerinden almaya karar verdim. Yapacak bir şey yok.

@Silinen üye hocam bugün bir Technopat konusunda gördüm. İlgili konu:

Bu konuda görünce şaşırdım. O yüzden konusunu açtım. Bugün açılmış bir konu.

@Silinen üye hocam bugün bir Technopat konusunda gördüm. İlgili konu:

Bu konuda görünce şaşırdım. O yüzden konusunu açtım. Bugün açılmış bir konu.

Bildiğim bu kadar, şu an iki platformda da aynısı olması lazım. Hiç olmazsa yükleyip test ederim. Fakat attığım SS Epic Games üzerinden oynanıyor. Sizin konuda attığınız SS Steam ile Epic Games arasında fiyatları aynı olduğunu gösteriyor ama.🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı