Rocket League'de nasıl gelişebiliriz?

1v1 rank kasmayın hocam

1v1 rank kasmka aralarında en zoru. Mesela siz plat iseniz 1V1 de karşınıza dia geliyor sizde yeniliyorsunuz. Bu yüzden sizi Gold açıyor. En mantıklısı 2V2 ya da 3V3

Yani kısaca 1V1 de rankınız daha düşük açılabilir. Epic RL'yi satın aldıktan sonra eşleştirme sistemi daha kötüleşti gibi geliyor bana

Hocam bizzat hardstuck plat olarak oynadım ve bıraktım bu vuruş Gold 2-3 gibi bir vuruş plat olan Benin kayıtsız gollerini hatırlıyorum. Ya da yediğim golleri.

Hocam bizzat hardstuck plat olarak oynadım ve bıraktım bu vuruş Gold 2-3 gibi bir vuruş plat olan Benin kayıtsız gollerini hatırlıyorum. Ya da yediğim golleri.

Olabilir. Dedigim gibi aktif olarak oynamıyorum. Attıgınız golleri bilemem ama yediğiniz goller üst ranklardan olabilir. 2 3 ay önce bir maç girmiştim karşı takıma SSL gelmişti. Maç sonucunu tam hatırlamıyorum ama 10 12 gol attı galiba

Olabilir. Dedigim gibi aktif olarak oynamıyorum. Attıgınız golleri bilemem ama yediğiniz goller üst ranklardan olabilir. 2 3 ay önce bir maç girmiştim karşı takıma SSL gelmişti. Maç sonucunu tam hatırlamıyorum ama 10 12 gol attı galiba
Hocam 6-7 maç girdim 4 ünü kazandım 1v1 de. 3-4 tanesi altındı. Kaybettiğim maçlarda çok saçmaydı adamlar sadece topa vurarak şansa bala gol attılar yendiler.

Gümüş 3 attı hocam 1V1'de. Az daha kasıp altın 1-2 olacağım.

Son düzenleme:
Hocam 6-7 maç girdim 4'ünü kazandım 1V1 de. 3-4 tanesi altındı. Kaybettiğim maçlarda çok saçmaydı adamlar sadece topa vurarak şansa Bala gol attılar yendiler.

Gümüş 3 attı hocam 1V1'de. Az daha kasıp altın 1-2 olacağım.

Dediğim gibi 1V1 de biraz daha düşük açar. Yaklaşık rankınız bence altın3 civarıdır. Maç oynayarak rahat bir şekilde Gold2'ye çıkarsınız. Karsınıza smurf gelmediği sürece

Geri
Yukarı