Rocket League'de Oyundan atma

İşletim sistemi
Windows 10

378797

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, öncelikler Rocket League'yi Epic Games ücretsiz dağıttı ben aldım girdim bir sıkıntı yoktu geçen Gamepad ile girmek için Gamepad'i bağladım girmedi açılış ekranında kapanıyordu, diğer Epic Games oyunlarında da kapanıyordu. Steam'de kapanmıyor. (Gamepad'i Teknosa'dan aldım markası Frisby FGP-230U USB Gamepad) Technopat'tan araştırınca X360CE'yi kurulması gerekmekteymiş. Kurdum girdim oyuna sıkıntı yok, ama ister lobide olayım ister maçta olayım oyun hata vermeden pat diye kapanıyor. Gamepad'i çıkarınca kapanmıyor. Oyuna girerken arkadan 1 kere dıt sesi geliyor nasıl tarif edeyim bilemedim ama işte uyarı sesi gibi bir şey geliyor bununla bir alakası var mı bilmiyorum en geniş manada açıklıyorum. Bilgisiyarım kaldırıyor ısınma, kasma yoktur. Olay görüntüleyiciye baktığımda aşağıdaki hata yazıyor. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Hatalı uygulama adı: RocketLeague.exe, sürüm: 1.0.10897.0, zaman damgası: 0x5f80fdf9
Hatalı modül adı: EZFRD64.DLL, sürüm: 0.0.0.0, zaman damgası: 0x4693218c
Özel durum kodu: 0xc0000005
Hata uzaklığı 0x0000000000003654
Hatalı işlem kimliği: 0x3774
Uygulama başlangıç zamanı: 0x01d6aad64faeea55
Hatalı uygulama yolu: C:\Program Files\Epic Games\rocketleague\Binaries\Win64\RocketLeague.exe
Hatalı modül yolu: C:\WINDOWS\USB Vibration\7906\EZFRD64.DLL
Rapor kimliği: 69D78E81-8644-4EDA-940B-9181C29018DC
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:

Kolu başka bir USB girişine takıp tekrar oyuna girmeyi dener misin?

Normalde 1 -2 maçta atıyordu şimdi 3 maç sonra attı. Ama bu yöntem olmadı, başka bir çözümü yok mudur?
Watchdog'da oyun başlamıyordu, onda Dbgdll'yi sildim, düzeldi. Bunun hata konumu klösörünü buldum. 4 tane USB joystick var, 2'si 64 Bit, 2'si 32 Bit. 2 farklı isimli bunların en üstünde o dosya var, silip tekrar eklemeyi deneyeceğim. Sorunun çözümü yok ya da az olduğundan kendimiz bulacağız. Aynı sorunu yaşayanlar çözümü bulursam eklerim veya çözdüyseniz lütfen ekleyiniz.

Arkadaşlar kendim çözdüm. Benim verdiğim sorduğum hata konumuna gittim ve hata dosyasını sildiğimde oyundan atma sorunu ortadan kalktı. Aynı sorunu alan arkadaşlar için o dosyayı bulup bulunduğu klasörden çıkartıp oyuna girmeyi deneyin. Not: Bunu deneyerek buldum, hiçbir bilgim yoktur. Herhangi bir şey olması durumunda sorumluluk kendinize aittir. 3 saattir oyundayım ve hiç atmadı. Önceden 3. maçta atıyodu.

Yeni konular

Geri
Yukarı