Rocket Loader nedir?

Furkaninkosesi

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Rocket Loader nedir?

1536534146061.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocket Loader, web sitenizdeki ylliX reklam etiketlerinin performansını ciddi şekilde etkiler ve bu nedenle ylliX reklam etiketlerini web sitenizdeki Rocket Loader'dan hariç tutmanız gerekir. Otomatik modda Rocket Loader kullanıyorsanız, Rocket Loader'ın ylliX reklam etiketlerini yoksayması çok kolaydır .

Rocket Loader, web sitenizdeki ylliX reklam etiketlerinin performansını ciddi şekilde etkiler ve bu nedenle ylliX reklam etiketlerini web sitenizdeki Rocket Loader'dan hariç tutmanız gerekir. Otomatik modda Rocket Loader kullanıyorsanız, Rocket Loader'ın ylliX reklam etiketlerini yoksayması çok kolaydır .

Arkadaşım bizde hiç araştırmıyor değiliz. Bu konuyu açmadan önce internette araştırma yaptım. Lakin orda yazılan metinler ingilizce ve karmaşık olduğu için anlamadım. Şimdi sende gelip bana internette olan ve benim maaleseft anlayamadığım bir metni kopyalayıp yapıştırıyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı