RocketDock üzerindeki her şey silindi

inlvrama

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yanlış ayarlamaya yaptım ve RocketDock barındaki her şeyi sildim. Şu anda ne ayarlarına girebiliyorum ne de bara bir uygulama atabiliyorum. Ne yapmalıyım?

resim_2022-04-14_212704877.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dock'a sağ tıkladığınızda bir menü açılması gerek, Simgeleri Kilitle seçeneğinin tikini kaldırıp tekrar dener misiniz?
Hocam dock a sağ tıkla derken ne kastediyorsun? Barı diyorsan tıklanmıyor. Sağ tıkladığımda bildiğimiz yer geliyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-04-17_173829893.png
    resim_2022-04-17_173829893.png
    223,9 KB · Görüntüleme: 21
Hocam dock a sağ tıkla derken ne kastediyorsun? Barı diyorsan tıklanmıyor. Sağ tıkladığımda bildiğimiz yer geliyor.
Çok ilginç. Normalde sağ tıkladığınızda bu şekilde menü açılır. Muhtemelen sizde Simgeleri Kilitle seçeneği işaretli ve bu yüzden işlem yapamıyorsunuz. Fakat neden sağ tıklayamadığınızı anlayamadım. Dock'un daha merkezi bi' yerinden tıklamayı deneyin olmazsa yeniden yükleyebilirsiniz.
1650203209724.png

Çok ilginç. Normalde sağ tıkladığınızda bu şekilde menü açılır. Muhtemelen sizde Simgeleri Kilitle seçeneği işaretli ve bu yüzden işlem yapamıyorsunuz. Fakat neden sağ tıklayamadığınızı anlayamadım. Dock'un daha merkezi bi' yerinden tıklamayı deneyin olmazsa yeniden yükleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 1363085
Hocam bende o menü bardaki bir simgeye tıkladığımda geliyordu. Fakat şuan hiçbir simge yok tıkladığımda hiçbirşey olmuyor. Kaldırıp yüklemeyi çok denedim fakat ne kadar kaldırıp yüklesemde dock u açtığımda karşıma yine aynı bar geliyor. Tamamen silemiyormuyum bilmiyorum.

Kaldırıp yüklemeyi çok denedim fakat ne kadar kaldırıp yüklesemde dock u açtığımda karşıma yine aynı bar geliyor. Tamamen silemiyormuyum bilmiyorum.
Programı kaldırdıktan sonra C:\Program Files (x86)\RocketDock yolundan kalıntı dosyaları silip tekrar kurmayı dener misiniz? Tema veya ikon yedeğinizi almak isterseniz de Skins ve Icons klasörlerini kopyalayabilirsiniz.

Programı kaldırdıktan sonra C:\Program Files (x86)\RocketDock yolundan kalıntı dosyaları silip tekrar kurmayı dener misiniz? Tema veya ikon yedeğinizi almak isterseniz de Skins ve Icons klasörlerini kopyalayabilirsiniz.
Denedim şimdi fakat yine aynı durumda hocam. Kayıt defterinden silinmiyor olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı