Rockrider ST100 bisiklet alınır mı?

sihirdarvarisi

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam,
Arkadaşlarımla beraber istanbul/ataşehir taraflarında bisiklet kullanacağım dahası yok yani böyle dağa vs. çıkmak için almıyorum bisikleti.
Fiyatlar harbiden uçmuş durumda, 2. el bisikletlere baktım fakat aklımda şüpheler var alsam bir yerine bir şey olsa ki bisiklet tadilatı da ucuz bir şey değil bayağı uğraştırıyor hem zaman hem para kaybı.

Ondan dolayı Decathlon'dan almaya karar verdim yanlış bilmiyorsam 2 yıl tüm bölge garantisi var, gövde garantisi ise ömür boyu. Bisiklet ortadan ikiye bölünse bile yenisini veriyorlarmış.
Aynı zamanda 30 gün de iadesi var. Yani alıp kullanacağım beklediğim gibi değilse zaten iadesini yapacağım fakat direkt olarak size sormak istedim. Kullanan var ise aranızda yorumlarını iletebilirse çok makbule geçer.

İyi Sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
Mosso Wildfire öneririm. Gerçekten dayanıklı ve en azından tüm her şeyi shimano (Tourney başlangıç seti olsa bile shimano candır.) bence bu bile almak için yeterli bir sebep. Bisikletin kadrosunda can alıcı ve dikkat çekici renkler oluyor.

Selam,

Bende bir ara yol bisikleti kullanmıştım, sahil boyu gidip geliyordum pandemide.
Dağ vs çıkmayacaksanız, toprak zeminde kullanmayacaksanız bence şehir bisikleti bakmanızda fayda var derim, nacizane fikrim.

Önerdiğim mtb maşa kitleme ve sertlik ayarına sahip isterse şehir bisikleti gibi de kullanabilir.
Kral kadro açısına kadar her şey etkiliyor. Sadece şehir için kullanıcaksa kendini yorar. Ama benim gibi her gördüğü yerden atlayıp zıplayıp, araziden salıcaksa haklısın güzel bisiklet.

Geri
Yukarı