Rockstar Games açılmıyor

• Konuyu başlatan melor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 293
Peki saat kaç gibi atarsınız video :)
valla yalan olmasın ama en geç saat 20.00 da yüklemiş olurum büyük ihtimalle

Yok hocam malwarebytes yüklü de alakası olduğunu sanmıyorum forumlarda konular açılmış bir sürü,sıkıntılar var belli ki.
antivirüs programları ile pek bir sıkıntısı yok ama belli bir sıkıntısının olduğunu biliyorum.

Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃

Merhaba, Cloudflare WARP VPN indirin. VPN'yi çalıştırdıktan sonra Rockstar Launcher'i açıp güncellemesini bekleyin. Güncelledikten sonra VPN kapatmadan oyuna giriş yapınız. Oyun açıldıktan sonra VPN'yi isteğinize göre kapatabilirsiniz. Sorununuz çözüldüğünde ise bana bir teşekkür edin 😃

Ama sadece programlarda değilki bu sorun, mesela Microsoft hesabımda oturum açmaya çalışıyorum, onda da aynı sorun oluyor, ağ hatası veriyor ya da hiçbir şey olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam buyurun isterseniz detaylı bir şekilde anlattım.

Merhaba, son 2 gündür PC'de Rockstar Games açılmıyor, bir sürü izin istiyor ama hiç açılmıyor, Ubisoft Connect internet bağlantısı hatası veriyor, internette bazı sitelere bağlanamıyorum, ağ sorunu giderme yapınca "Microsoft Windows. Networkdiagnostics.4.0" böyle bir hata alıyorum, neden böyle oluyordur acaba? Çözümü var mıdır? Bu sorunlar yüzünden format attım hala aynı sorunlar var maalesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geçti hocam bende 2 saat önce falan düzelttiler galiba

Merhaba, son 2 gündür PC'de Rockstar Games açılmıyor, bir sürü izin istiyor ama hiç açılmıyor, Ubisoft Connect internet bağlantısı hatası veriyor, internette bazı sitelere bağlanamıyorum, ağ sorunu giderme yapınca "Microsoft Windows. Networkdiagnostics.4.0" böyle bir hata alıyorum, neden böyle oluyordur acaba? Çözümü var mıdır? Bu sorunlar yüzünden format attım hala aynı sorunlar var maalesef.

Aynı hata bende var giremiyorum kod bana gelmiyor.

Geri
Yukarı