Rockstar Games açılmıyor

• Konuyu başlatan melor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 292

melor

Centipat
Merhaba, son 2 gündür PC'de Rockstar Games açılmıyor, bir sürü izin istiyor ama hiç açılmıyor, Ubisoft Connect internet bağlantısı hatası veriyor, internette bazı sitelere bağlanamıyorum, ağ sorunu giderme yapınca "Microsoft Windows. Networkdiagnostics.4.0" böyle bir hata alıyorum, neden böyle oluyordur acaba? Çözümü var mıdır? Bu sorunlar yüzünden format attım hala aynı sorunlar var maalesef.

Merhaba, son 2 gündür PC'de Rockstar Games açılmıyor, bir sürü izin istiyor ama hiç açılmıyor, Ubisoft Connect internet bağlantısı hatası veriyor, internette bazı sitelere bağlanamıyorum, ağ sorunu giderme yapınca "Microsoft Windows. Networkdiagnostics.4.0" böyle bir hata alıyorum, neden böyle oluyordur acaba? Çözümü var mıdır? Bu sorunlar yüzünden format attım hala aynı sorunlar var maalesef.
Aynısı bende de var ubisoft açılmıyor gamepass açılmıyor birleşik sanırım hatalar.

Hocam ben çözümünü biliyorum ve yaptım. Toplamda bulmak için 2 saat uğraştım yalansız. Akşam eve geçince çözüm videosunu çekip buraya link olarak paylaşacam.

Hocam ben çözümünü biliyorum ve yaptım. Toplamda bulmak için 2 saat uğraştım yalansız. Akşam eve geçince çözüm videosunu çekip buraya link olarak paylaşacağım.

Çok iyi olur hocam, peki şu anda da kabaca anlatma şansınız var mı acaba, kafayı yemek üzereyim, sistemde her şey bozuk gibi geliyor.

Çok iyi olur hocam, peki şu anda da kabaca anlatma şansınız var mı acaba, kafayı yemek üzereyim, sistemde her şey bozuk gibi geliyor.
içiniz rahat olsun ben de öyle düşünüyordum lakin hiçbir problem yok. Siz şuanlık başka oyunlarda takılın yapacağım işlem biraz karmaşık olduğu için sistemde bir dosya bozmanızı istemem sadece bekleyiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı