Rockstar Games çöktü mü?

voltage

Decapat
Arkadaşlar merhaba, bugün RDR2 girecektim fakat oyuna girmeye çalıştığımda "Activation required" hatası ile karşı karşıya kaldım. Çözümlere baktığımda Rockstar hesabından çıkış yapıp tekrar girin diyor. Onu deneyecektim fakat siteye girmedi. Yani bu siteye ulaşılamıyor dedi (Bing arama motoru kullanıyorum.). Benimde aklıma direkt acaba Social Club çöktü mü gibi sorular geldi.

Arkadaşlar merhaba, bugün RDR2 girecektim fakat oyuna girmeye çalıştığımda "Activation required" hatası ile karşı karşıya kaldım. Çözümlere baktığımda Rockstar hesabından çıkış yapıp tekrar girin diyor. Onu deneyecektim fakat siteye girmedi. Yani bu siteye ulaşılamıyor dedi (Bing arama motoru kullanıyorum.). Benimde aklıma direkt acaba Social Club çöktü mü gibi sorular geldi.
Ben 1 saat önce sorunsuz RDR Online ve RDR2 ye giriş yaptım ama şuan bir şey olduysa bilmiyorum.

Social Club'a Google Chrome üzerinden girebiliyorum. Birazdan RDR2'ye de girmeye çalışırım ve duruma göre düzenlerim mesajımı.
Social Club.png

Düzenleme: RDR2'ye giriş yapabildim Rockstar Games Launcher üzerinden.
Red Dead Redemption 2 Image 21-10-2022 19-30-53-743.png

Bugün aynı durumu ben de yaşadım fakat nedenini çözemedim tarayıcı üzerinden VPN ile giriliyor fakat desktop launcher girmiyor aynı hata bende de var çözüm bulabildiniz mi acaba?

Bende TurkNet kullanıyorum. Launchera giriyorum fakat offline diyor bende.

Çok sağ ol hocam uğraşmışsın.
Rica ederim :) ayrıca bende TurkNet kullanıyorum ama altyapı Türk Telekom'a ait VDSL altyapı.

Genel bir sorun galiba ama internet ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü buradaki altyapı da Türk Telekom'a ait VDSL yapı eğer genel bir sorun varsa düzeltirler yarına diye düşünüyorum ama gene de üzücü.
Düzenleme: Rockstar Games'e Google Chrome ile girdim, her şeye girebiliyorum fakat giriş yapa tıkladığımda gene hata veriyor yani bu siteye ulaşılamıyor diyor tam anlamış değildim.

Geri
Yukarı