Rockstar Games, GTA 6 için Vites Yükseltiyor

Herkes de sanki adamlar 2013'te GTA 5'i çıkardıklarından beri bu oyunu geliştirmeye başlamışlar gibi davranıyor. Gerçi 10 yıldır beklediğini söyleyen arkadaş var şaşırmamak lazım.

GTA V, daha GTA IV çıkmadan geliştirilmeye başlandı. GTA VI'ya da muhtemelen GTA V çıkmadan başlamışlardır. Oyunların nasıl geliştirildiği hakkında en ufak bir bilgin olmadığını bu kadar belli etmesen keşke :D

GTA V, daha GTA IV çıkmadan geliştirilmeye başlandı. GTA VI'ya da muhtemelen GTA V çıkmadan başlamışlardır. Oyunların nasıl geliştirildiği hakkında en ufak bir bilgin olmadığını bu kadar belli etmesen keşke :D

Adamlar 2008'de 4. oyunu çıkarıp sonra RDR 1'i 2 yıl sonra çıkardılar. Zaten 5. oyundan sonra adamlar şirket olarak çalışma şartlarını azaltmaya başladılar. 2019'a kadar Rockstar genel olarak RDR 2'ye odaklandı. Adamlar kendileri GTA6'ya odaklandıklarını söyleyeli ne kadar oldu sanki? Ama 10 yıldır bekliyorsan bekle. 2012'de Rockstar North'un GTA 6 için plan yapmadığına eminim. Zaten şirket GTA 5'ten beri çalışma saatlerini çok düşürmüştü. Bu konu hakkında fazla da tartışmak istemiyorum sizinle açıkçası . İyi günler.

@PaşalarGibiDöner

Oyunların nasıl geliştirildiği konusunda o kadar bilgisizsin ki burada sana laf anlatmaya çalışarak vakit kaybediyorum. Rockstar Games daha GTA V çıkmadan GTA VI'nın taslağı üzerinde çalışıyordu. Bunu ben söylemiyorum, şirketin eski çalışanları söylüyor. 2012'de Rockstar North GTA VI için plan yapmıyormuş, sen öyle zannet :D

@PaşalarGibiDöner

Oyunların nasıl geliştirildiği konusunda o kadar bilgisizsin ki burada sana laf anlatmaya çalışarak vakit kaybediyorum. Rockstar Games daha GTA V çıkmadan GTA VI'nın taslağı üzerinde çalışıyordu. Bunu ben söylemiyorum, şirketin eski çalışanları söylüyor. 2012'de Rockstar North GTA VI için plan yapmıyormuş, sen öyle zannet :D
Valve'de Half Life 2 Episode 2'den sonra 3. oyun için taslaklara başladı. Taslaklara başlamak ve oyunun yapımına odaklanmak aynı şey mi gerçekten ? 2012'de taslaklara başladıkları için o zamandan beri bekliyor musun gerçekten ? Oyunun ilk hatlarını oluşturdular sadece.

@PaşalarGibiDöner

İlk başta hiç plan yapmıyorlar diyordun şimdi "Taslaklara başlamak ile oyuna odaklanmak aynı şey değil." diyorsun. Çok tutarlısın. Aferin, devam et böyle :D

GTA VI için başta ayrılan ekip fazla kalabalık değildi, yavaş yavaş ayrılan kaynak artırılmaya başlandı. Oyun üzerinde neredeyse 2011'den beri çalışılıyor.

@PaşalarGibiDöner

İlk başta hiç plan yapmıyorlar diyordun şimdi "Taslaklara başlamak ile oyuna odaklanmak aynı şey değil." diyorsun. Çok tutarlısın. Aferin, devam et böyle :D

GTA VI için başta ayrılan ekip fazla kalabalık değildi, yavaş yavaş ayrılan kaynak artırılmaya başlandı. Oyun üzerinde neredeyse 2011'den beri çalışılıyor.
Dostum plan yapmadıklarına eminim diyordum hala da eminim. Eğer plan yapıyorlarsa o zamandan beri bekliyor muydun diyorum ki hala da soruyorum ? Şimdi bana 2011'den beri çalıştıklarına dair bir kaynak atsana lütfen .

Yeni konular

Geri
Yukarı