Rockstar Games, GTA 6 için Vites Yükseltiyor

GTA San Andreas'ın ilk görevine gönderme var, bir görevde 3 bisikletli kişi CJ Sweet ve Ryderı andırıyor.

Bunun benim bahsettiğim GTA IV olayı ile ne alakası var? Sırf mesaj yazmak için yazıyorsun söylediklerinin konuyla uzaktan yakından alakası yok :D

IV. oyuna "Lost Santos'u ziyaret edin." tabelası koyduktan sonra V. oyuna Los Santos şehrini ekliyorlar işte daha ne komplo teorisi uydurmaya çalışıyorsun :D

Bunun benim bahsettiğim GTA IV olayı ile ne alakası var? Sırf mesaj yazmak için yazıyorsun söylediklerinin konuyla uzaktan yakından alakası yok :D

Söylediklerimin alakası varda senin anlayabileceğin şeyler değil o yüzden anlamamış olabilirsin

Son düzenleme:
Ben de onun inanmadığına inanmıyorum, o zaman benim de kaynak göstermeye ihtiyacım yok :D Mantığa bak, "Öyle bir şey yok." dediği için kaynak göstermesine gerek yokmuş. Ben de öyle bir şey yok diyorum.

Gelip aynı şeyleri yazıyorsun yukarıdakiyle. Nasıl bir kaynak bekliyorsun tam olarak? "Bak, GTA VI 2011'den beri geliştiriyor, bu da belgesi." tarzı bir şey mi bekliyorsun ciddi ciddi :D Oyun geliştirme işi öyle 1-2 senede olmaz. Daha GTA IV çıkmadan GTA V'in nerede geçeceği bile kararlaştırılmıştı, GTA IV'ün havaalanındaki "Los Santos'u ziyaret edin." yazan tabelalar bunun en büyük kanıtıdır. GTA 6 için de aynı şey geçerli, oyunlar sizin düşündüğünüz gibi oturup 2 günde yapılmıyor.

Eki Görüntüle 1448806

Gerçi kime ne anlatıyorum? Sizin gibilere laf anlatmaya çalışmak zaman kaybı.
Sadece bu reklam panosuna guvenerek, daha 5. oyunun cikmasina yillar varken GTA VI'nin LS'de gececegine dair detay verdiklerine inanmak mantkli mi?

Kolpalarin da asiri iyi bu arada. Yok bilmem GTA IV cikmadan VI'nin temeli olusturulmaya baslandi falan.

Bu olumlu dunyada sirket yarin batar mi kalir mi belli de degil. V cikmadan neyine ugrassinlar VI ile?

Benim anlamadigim bir sey var, "Veletler sizi oyunlar 1 gunde yapilamaz yillarca ugrastirir." cumlesini niye kurdun anlamiyorum. Aksini iddia eden gormedim. 5. oyun cikmadan 6. oyuna icerik adamak sacma bir strateji. Ve biz de bunu elestiriyoruz.

5. oyun cikmadan 6. oyuna temel olusturmak ile oyun gelistirmenin zahmetli ve sabirli bir is olmasinin ne alakasi var soylesene bi'.

Bu ölümlü dünyada şirket yarin batar mı kalır mi belli de değil.

Şunu yazmışsın ya kahkaha atarak uzaklaşıyorum bu konudan artık, bu kadar komedi bünyeme fazla geldi :D Büyük şirketler de "Belki yarın batarız gelecek planı yapmayalım." diyordu zaten. Sana ne yazsam zaman kaybı, laf anlatmak için uğraşmaya değmez :D

Sadece bu reklam panosuna güvenerek daha 5. oyunun çıkmasına yılllar varken GTA VI'nın LS'de geçeceğine dair detay verdiklerine inanmak mantklı mi?

Mantıklı. Rockstar Games aynısını GTA III'te de yapmıştı. GTA III'teki reklam panolarında "Miami'de görüşürüz." yazıyordu, sonraki oyun Miami'nin kurgusal hâli olan Vice City'de geçti. Aynısını GTA IV'te de yaptılar. Rockstar oyunları hakkında bir şey bilmeden gelip bır bır bır konuşuyorsun işte.

1657753591681.png

Son düzenleme:
Şunu yazmışsın ya kahkaha atarak uzaklaşıyorum bu konudan artık, bu kadar komedi bünyeme fazla geldi :D Büyük şirketler de "Belki yarın batarız gelecek planı yapmayalım." diyordu zaten. Sana ne yazsam zaman kaybı, laf anlatmak için uğraşmaya değmez :D
"GTA 5'i cikarmayip kepenkleri indirip gitsinler." demedim. GTA 5'e milyonlarca dolar dokecek adamlar, 6'ya niye icerik dusunsunler varini yogunu en iyi fikirlerini 5'e basacaklar.

Aynısını GTA IV'te de yaptılar.
GTA VI panosunu diyorsan daha cikmadi GTA VI.

Matematik ortalamamızın neden düşük olduğunu açıklayan bir yazı olmuş. 2006 + 10 = 2026? :D

Insan gibi, bos konusmayip sadece argumanlarini sunsaydin ortam boyle gerilmezdi. Bu kadar kisi de sana "hahaha" ve "begenmedim" ifadesi atmazdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA V'e milyonlarca dolar dökecek adamlar, VI'ya niye içerik düşünsünler? Varını yoğunu, en iyi fikirlerini V'e basacaklar.

GTA IV'e de milyonlarca dolar döktüler. Bu mantıkla GTA V'e de içerik düşünmemeleri gerekiyordu ama durum ortada. Kendinle çelişiyorsun.

Sana bile yazmadığım bir mesajdaki şakayı alıntılayıp bana "küstah" diyorsun, o mesajı yazdığım kişi bile üzerine alınmadı sana ne oluyor? Sunacak argüman kalmayınca hemen konuyu başka yere çekip hakaretler savuruyorsun, kimin "susmayan insan" olduğunu herkes gördü işte. Demek ki neymiş? Bilmeden konuşmamak gerekiyormuş. Bilip bilmeden "Oyunda bulunan bir panodan V. oyunun LS'de geçeceğini düşünmek mantıklı değil." dedin, Rockstar'ın aynı yöntemi daha önce de kullandığını göstererek sana aksini kanıtladım. Bir şey hakkında bilgi sahibi değilsen o konu hakkında konuşmamak en iyisidir.

GTA IV'e de milyonlarca dolar döktüler. Bu mantıkla GTA V'e de içerik düşünmemeleri gerekiyordu ama durum ortada. Kendinle çelişiyorsun.
:DDd:D d:DD

Adamlar GTA 4'u piyasaya surduler, projeye yatirdiklari parayi amorti edip katbekatini kazandilar. 5 yil sonra GTA 5'i cikarmalarinda bir sakinca goremiyorum ben.

Sunacak argüman kalmayınca hemen konuyu başka yere çekip hakaretler savuruyorsun, kimin "susmayan insan" olduğunu herkes gördü işte. Demek ki neymiş? Bilmeden konuşmamak gerekiyormuş. Bilip bilmeden "Oyunda bulunan bir panodan V. oyunun LS'de geçeceğini düşünmek mantıklı değil." dedin, Rockstar'ın aynı yöntemi daha önce de kullandığını göstererek sana aksini kanıtladım. Bir şey hakkında bilgi sahibi değilsen o konu hakkında konuşmamak en iyisidir.
Hakaret mi ettim :DdDD:Dd?

Ben bilmeden kesin yargida falan bulunmuyorum. Elinde arguman varmis 50 tane mesaj atmissin hicbirinde argumanini sunmamissin. Herhalde "Ortalik karissin oyle argumani sunayim da milleti mahcup duruma dusureyim." dusuncesiyle bekletiyorsun galiba.

Demek ki neymis hicbir sey bilmeden argumansiz bir sekilde konusuyormus taklidi yapmayip kustahca konusmazsan gayet seviyeli bir tartisma olur. Haklisin ama kendini guzel ifade etseydin Hahaha ve Begenmedim ifadeleri yerine 4 kisi sana Begendim ifadeleri atardik sana.

Yeni konular

Geri
Yukarı