Çözüldü Rockstar games Launcher exited unexpectedly hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

furkansavasci

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum şöyle ki bilgisayarı sıfırladıktan (format) attıktan sonra yüklediğim zaman ilk sefer oyun sorunsuz olarak çalışıyor.

İlk sefer sonrası grafik ayarları ve diğer ayarları mı yaptıktan sonra bir daha oyuna giremiyorum. Bilgisayarı sıfırlamaktan sıkıldım bilen birisi var ise yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Cihaz özelliklerim:

Monitör: ASUS MG248Q 24" 1MS, 144Hz FreeSync
İşlemci: Ryzen 2700X
Anakart: ROG Crosshair VII Hero
RAM: G.Skill trıdentz 4x8 32 GB DDR4 3000 MHz
Ekran kartı: ASUS ROG STRIX GTX 1070 OC 8G
SSD: Samsung M.2 250GB Evo
HDD: 1 TB Barracuda Seagate
Kasa: Cooler Master Masterbox Pro RGB
Power sup: Cooler Master 700W

Dosya Ekleri

• GTA 5.png
    GTA 5.png
    246,6 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Sorunu çözdüm arkadaşlar. Görev yöneticisin'den başlangıç sekmelerindeki tüm programları otomatik başlatmayı devre dışı bırakıp giriş yapabilirsiniz. Saygılar.
Bendede aynısı oldu ekran kartını güncelleyeceğim bakalım düzelecekmi amd`nin 2020 adrenalin sürümü gelmiş bundan kaynaklı olabilir sende güncellemeyi dene düzelebilir garanti vermiyorum yada gta 5 yeni güncellemeyi bekle

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Görev yöneticisin'den başlangıç sekmelerindeki tüm programları otomatik başlatmayı devre dışı bırakıp giriş yapabilirsiniz. Saygılar.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı