Rockstar Games Launcher GTA: San Andreas Alınamıyor

Yer
Gotham
Arkadaşlar dün GTA: San Andreas bedava verilmeye başlamış. Neyse alayım dedim indirdim kurdum Rockstar Launcher'i. Ama şöyle bir problem var. Ekran görüntüsü olarak atıyorum.
1568822029590.png

Buy Now yazıyor ama altta gördüğünüz gibi "This feature is not currently available" yazıyor. Sebebi nedir? Ha birde sadece bu iki oyun var. İkisi de alınmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle yaş sorunundan kaynaklı oyunu alamıyorsun.

Galiba Rockstar 18 yaş altına mağaza ve oyun indirme seçeneklerini sunmuyor. Bu konuda tam emin değilim. Ama bağlantıdaki üyemiz, yaşını yüksek gösteren bir hesap açtığında mağazaya erişebilmiş.

Screenshot_5.png

Arkadaşlar dün GTA: San Andreas bedava verilmeye başlamış. Neyse alayım dedim indirdim kurdum Rockstar Launcher'i. Ama şöyle bir problem var. Ekran görüntüsü olarak atıyorum.
Eki Görüntüle 439659

Buy Now yazıyor ama altta gördüğünüz gibi "This feature is not currently available" yazıyor. Sebebi nedir? Ha birde sadece bu iki oyun var. İkisi de alınmıyor.

Yeni bir hesap aç ama yaşını +18 yap. Aynı sorunu bende yaşadım. Yukardaki konuyuda ben açmıştım zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı