Rockstar Games Launcher yanıt vermiyor hatası

coupdegr4ce

Kilopat
Daha fazla  
Baya araştırdım her türlü yöntemi de denedim ancak çözüm bulamadım. Çözüldü yazan konuyu da denedim ama yok yani olmuyor. Hata resimde görüldüğü şekilde yükleme sırasında takılıyor ve sonrasında yanıt vermiyor durumuna düşüyor. OneDrive kaldırdım "C:\Users\cagat\OneDrive\Belgeler\Rockstar Games\Social Club\Cache\browser_cache_settings.dat" sildim tekrar oluşturuyor falan ama düzelmiyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    5,8 KB · Görüntüleme: 120
Baya araştırdım her türlü yöntemi de denedim ancak çözüm bulamadım. Çözüldü yazan konuyu da denedim ama yok yani olmuyor. Hata resimde görüldüğü şekilde yükleme sırasında takılıyor ve sonrasında yanıt vermiyor durumuna düşüyor. OneDrive kaldırdım "C:\Users\cagat\OneDrive\Belgeler\Rockstar Games\Social Club\Cache\browser_cache_settings.dat" sildim tekrar oluşturuyor falan ama düzelmiyor.
Şuradaki öneriyi denediniz mi?

" Players encountering an issue with GTAV failing to update at 78.25mb should restart the Rockstar Games Launcher using the default shortcut or by using 'LauncherPatcher.exe' ( Default: C:\program files\Rockstar Games\Launcher\LauncherPatcher.exe ) "

Denedim yine bi şey değişmedi hiçbir şekilde açmıyor launcheri

Şuradaki öneriyi denediniz mi?

" Players encountering an issue with GTAV failing to update at 78.25mb should restart the Rockstar Games Launcher using the default shortcut or by using 'LauncherPatcher.exe' ( Default: C:\program files\Rockstar Games\Launcher\LauncherPatcher.exe ) "
Şimdi orayı geçiyor burada takılıyor. Güvenlik duvarını kapattım modemi resetledim yeniden yükledim falan o aşamayı geçtim bu sefer de burada takılıyor yine açılmıyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,6 KB · Görüntüleme: 120
Arkadaşlar, ben sorunu çözdüm çok basit!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı