Tadı güzel whey önerisi

Protein tozunda tada değil kaliteye bakılır. SSN alınmaz daha bilgi vermekten aciz. Eğer hem tat hem kalite ararsan big joy.

Fakat kalite orta olsa da olur aroma kesinlikle çok iyi olmalı dersen swiss nutrition.

Halihazırda Hardline kullanıyorum zaten tad için ekstra alacağım swiss in çikolatalısına çok iyi diyorsunuz değil mi hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hammaddesi çöp bir firma olan astosandan, SSN'nin zamanında patladığını kabul edip Swiss'i niye kabul etmiyorsun?
Astosan çöp değil orta halli bir firma. SSN markasının kötü olduğunu zaten Gıda Dedektifi paylaşmadan da söylüyordum, bunu siz de biliyorsunuz.

Peki neden sırf marka kötülemek için kötülüyorsunuz? Bir markayı yalan yere kötülemek hoşunuza mı gidiyor?

Evet hammaddesi çöp bir firma olan astosandan, SS'nin zamanında patladığını kabul edip swissi niye kabul etmiyorsun?

Bu run, Ronic, bewolf, hıgh, Protouch, powertech gıbı markalarında ham madde bılgısı var mı hocam.

Astosan çöp değil orta halli bir firma. SSN markasının kötü olduğunu zaten gıda dedektifi paylaşmadan da söylüyordum, bunu siz de biliyorsunuz.

Peki neden sırf marka kötülemek için kötülüyorsunuz? Bir markayı yalan yere kötülemek hoşunuza mı gidiyor?

Supplement gurmesi abi kanalında SSN güvenilir dediği için SSN almıştım hata yapmışız hocam.

Bu run, Ronic, bewolf, hıgh, Protouch, powertech gıbı markalarında ham madde bılgısı var mı hocam.

Supplement gurmesi abi kanalında SSN güvenilir dediği için SSN almıştım hata yapmışız hocam.
O markalar doğru düzgün bilgi vermez. Hatta Run Nutrition'un sahte olduğunu kanıtlarla ispatlamıştım bu forumda.

İş işten geçti deneyim olmuş size bir şey olmaz. Marka olarak en ucuz MySupplement alınır.

Supplement Gurmesi sanırım bu forumda vardı. İnsanız sonuçta herkes hata yapabilir, bundan sonra daha dikkatli olur fakat maalesef böyle hatalar başka şahısların paralarını yanlış harcatabiliyor.

Mysupplement hakkında ne düşünüyorsunuz?
Big Joy'un alt markası ve aynı fabrikada üretiliyor. Bence kesinlikle alınır.

Astosan çöp değil orta halli bir firma. SSN markasının kötü olduğunu zaten gıda dedektifi paylaşmadan da söylüyordum, bunu siz de biliyorsunuz.

Sen Torq'a nasıl güvenmiyorsan bende Astosan gibi üreticilere güvenmiyorum hocam :)

Saydığın markalar ham madde bilgisi vermez çoğu da merdiven altı çöp markalar zaten.

Supplement gurmesi sanırım bu forumda vardı. İnsanız sonuçta herkes hata yapabilir, bundan sonra daha dikkatli olur fakat maalesef böyle hatalar başka şahısların paralarını yanlış harcatabiliyor.

@SupplementGurmesi bunu kendisine soralım en iyisi.

Geri
Yukarı