Rockstar Games oturum açarken "We couldn't sing you in automatically" hatası

Arda Akbuğa

Centipat
Daha fazla  
Geçen yine GTA oynayayım dedim ve her zamanki gibi GTA'yı açmaya çalıştm.

1664039555943.png

Ama böyle bir şeyle karşılaştım ve bu benim mailim değil.
Sonra dedim ki neyse ben kendi hesabıma oturum açar yine oyunumu oynarım ama şifremi kabul etmiyor uygulama şifre sıfırlamayı deneyince de maile bir şey gelmiyor web site üzerinden de denedim ama maile hiçbir şey gelmedi şifre sıfırlamakla ilgili.

Yardımıcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Selam Şu sıralar Çince yazan mesaj spamları geliyor. Girdiğiniz bir hesap bu linke tıkladıysa bir ağa katılıyorsunuz Rockstar da ve bu tüm girdiğiniz hesaplarda Auto signin hatası yaptırtıyor ve manual olarak girmenizi istiyor. Şu an aynı durum bende de var.

Selam Şu sıralar Çince yazan mesaj spamları geliyor. Girdiğiniz bir hesap bu linke tıkladıysa bir ağa katılıyorsunuz Rockstar da ve bu tüm girdiğiniz hesaplarda Auto signin hatası yaptırtıyor ve manual olarak girmenizi istiyor. Şu an aynı durum bende de var.

Bu 2 defa yazma durumuda bu yüzden mi bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl düzeleceğini bilen varsa anlatabilir mi? RDR için ben de aynı sorunu yaşıyorum. Hiç görmediğim bir e-postadan girmemi istiyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-07-14_214327668.png
    resim_2023-07-14_214327668.png
    337,7 KB · Görüntüleme: 172
Aynı hatayı alıyorum bende. Normalde Steam üzerinden RDR2'ye girerken bana Social Club da hesabı aç diye sormazdı şimdi sadece RDR2 de değil hesapta Max Payne3 ve GTA 4'te var ancak onlar 2015 yılında alındığı için farklı bir Rockstar Games hesabına bağlı olması lazım ancak 3 oyunda da aynısını diyor. y***********0@h****.com mailini gösteriyor bakmadığım yer kalmadı benim böyle bir mailimin olmasının imkanı yok. RDR2'yi hangi hesaba bağlamıştım onu da bilmiyorum vallahi canım çok sıkıldı kullandığım aktif maillere bakıyorum hiçibinde Social Club'le ilgili bilgi yok. Bunun bir çözümü yok mu ya özellikle 2 yıldır RDR2'ye girerim ilk defa bu uyarıyı aldım.

Hatayı çözebilen çıkmadı mı hala.

Ticket attım maili yanıtlayın size ait olduğunu kontrol edeceğiz dediler daha dönmediler bile. İşin garip tarafı Epic Games'ten ilk çıktığı zaman RDR2'nin sadece Online versiyonunu almıştım oradan gireyim hangi hesaba bağlı acaba diye baktım bu sefer orada da bambaşka bir mail adresi çıkıyor sinir bozucu bir durum ya.

Geri
Yukarı