Rockstar Games oyunları Steam'de indirimde. GTA Trilogy 575TL!

RDR2 hakkında ne düşünüyorsun oyun oynanış olarak GTA V oyununa benziyor mu? GTA V çok sevmiştim ama Witcher 3 oyununu hiç sevemedim sorduğum kişilerse Witcher 3e daha çok benziyor dedi
Çok GTA gibi değil. Witcher 3 gibi de değil. Bence RDR2 Witcher 3'den daha rahat bir oynanışa sahip.

575 TL edecek bir oyun değil malum yolla oynadığınızda anlarsınız aşırı dandik duruyor oyun mod paketleri ile çok daha iyisi yapılabiliyor.

Ben üçünü de oynadım tek fark GTA SA'da olan mobil versiyonundaki checkpoint buna eklenmiş başka bir şey yok aksine rezalet.

RDR2'yi sırf vuruş hissi için bile baştan oynarım.

RDR2 ultimate edition ve normalin farkı nedir peki
Online ve hikâye modu için ekstra içerik veriyor fakat hikâye modu için verdiği şeyler o kadar da ihtiyaç duyulası değil. Yine de meraklıysanız şunları veriyor:
Bedava kıyafet
Bedava at
Bedava silah
Görevlerden ekstra para
Ekstra özel soygun görevi
Ekstra yerini senin bulman gereken rakip çete kampı
Bir de hatırlamadığım 1-2 şey daha vardı galiba.
Online için verdiklerini bilmiyorum fakat illaha ki işe yarar şeyler veriyordur.

Online ve hikâye modu için ekstra içerik veriyor fakat hikâye modu için verdiği şeyler o kadar da ihtiyaç duyulası değil. Yine de meraklıysanız şunları veriyor:
Bedava kıyafet
Bedava at
Bedava silah
Görevlerden ekstra para
Ekstra özel soygun görevi
Ekstra yerini senin bulman gereken rakip çete kampı
Bir de hatırlamadığım 1-2 şey daha vardı galiba.
Online için verdiklerini bilmiyorum fakat illaki ki işe yarar şeyler veriyordur.

Hocam RDR2 normal paketini almıştım ben zaten. Epic Games'de GTA 5 var hep steamdende alasım geliyor fakat almıyorum sizce Epic'te varken steamdanda alayım mı? :D

Hocam RDR2 normal paketini almıştım ben zaten. Epic Games'de GTA 5 var hep steamdende alasım geliyor fakat almıyorum sizce Epic'te varken steamdanda alayım mı? :D
Eğer Steam'in avantajlarını kullanıyorsanız(Topluluk, başarı sistemi vb.) Steam'den almamanız için sebep yok. Fakat bunları kullanmıyorsanız ben oyunumu oynar geçerim diyorsanız o zaman almanız için bir sebep yok.

Definitive edition dandik evet ama korsan da almak istemiyorum. 100-200 TL olsa cidden alırdım. Dandik olsa da bir tatmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı