Steam'de Call of Duty oyunları %25 indirimde!

10 senelik Modern Warfare 3 ve 11 senelik Black Ops hala 50TL'ye satılıyor ya. Ben olsam bu fiyatlar varken hiçbirini almazdım. Modern Warfare 1 alınabilir belki, ancak onun için de 24TL fazla.

Kaç yıllık oyunlar olan Call of Duty 1 ve 2'yi bile adamlar 36 TL'den satıyor, çok fahiş fiyatlar.
Bir de COD 1 ve 2, 4'ten daha pahalı :D Activision en son yemin ettirecek bana kendisinden oyun almamaya dair. Zaten son 2 oyunu da Steam üzerinden satışa sunulmadı, kendi platformları olan Battle.net üzerinden satıyorlar.

Hâlâ aramızda oynamayan varsa COD MW ve Black Ops serilerini kesinlikle tavsiye ederim.

Arkadaşım aynı oyuna sahip böyle sorun yaşamadığını söylemedi. Diğer arkadaşıma da sordum sorunsuz oynadığını söyledi.
Çoğu kişi yaşıyor hocam. Kendim de yaşadım bu sorunları. Herkes yaşamayabilir.

COD fiyatları bana hala çok fazla geliyor, 2006 oyununa 35-40 lira vermek nedir 2015 yapımı yüzlerce ödül almış Witcher 3 alabilecekken daha ucuza.

Activion'ın ac gözlülügü hic bir sekilde yerel fiyatlandırma yapmıyorlar ve tüm oyunları cok pahalı.

Steam'da düzgün çalışan bütün oyunları yeşil olanlar. Alacaklara burada yeşil olanları almanızı öneririm. Diğerlerini almayın, Steam'da çalışmıyorlar. World at War'da çalışmıyor arkadaşlar, unutmuşum özür dilerim.

Eki Görüntüle 1127179

Hocam CoD 4: Modern Warfare'i de almalarını tavsiye etmem. Grafik ayarlarını değiştirince çöküp çöküp duruyordu iade etmek zorunda kaldım. Bir de CoD WW2, CoD aw, CoD BO3, CoD iw, CoD Ghosts ve CoD MW Remastered alacaklar beklesinler bence. Çünkü daha uygun fiyatlara düşüyorlar. Mesela ben CoD WW2 almayı düşünüyorum ama o oyun şu an pahalı 70 TL'ye düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı