Rockstar Games Social Club hesabı aniden değişti

Sebebini bilmiyorum GTA 4 için Social Club'a giriş yapmamı istedi. Otomatik bir şekilde giriş yapamadığını söyledi. Sonra e-posta'mı girmeye çalıştım. Farklı bir e-posta hesabına link edildiğini söyledi. Rockstar Support'a durumu anlattım. Benden bu hesabın sahibi olduğumu kanıtlamam. İçin size bir email atacaklar dedi. Email programından yanıtladığımda. Support'dan bana yardımcı olacaklarını söylediler. Sonra bir bot yerine bir insan yardımcı oldu direkt kurtardık. Epic Games ve Steam hesabımı kendi Social Club hesabıma tekrardan link ettim. Hesabıma girdiğimde avatarı değişmişti ismini de park benzeri saçma bir şey yapmışlardı geri düzelttim Google Authenticator'u bağladım umarım bir daha yaşamam uzun lafın kısası Support'a derdinizi anlatın çözüyorlar.

Açıklamanız için teşekkürlerimi sunarım çoğu kişinin işine yarayacak.

Hocam aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kayıtlı olan hesabıma girmeye çalıştığımda sizin aldığınız hatayı alıyordum. Durduk yere neden şifre falan istiyor derken senin karşılaştığın ekranla karşılaştım. Benim bu şekilde biten bir mail adresim de yok. Biraz afalladım görünce tekrar kontrol ettim böyle bir mailim var mı diye. Hayır, bulamadım. Yani büyük bir hesap çalma olayı dönüyor. Technopat forum moderatörleri ve kurucularının bu konuyu gündeme getirmeleri gerekiyor bence. Hesaplar gitmiş. Farklı mailler üzerine geçirilmiş.
Sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı