Rockstar Games'den sızdırılan görüntüler hakkında yapılan açıklama

Yalnız videoyu izledim de çok yapmacık duruyor oyun sanki ilk defa oyun yapan bir şirket gibi izlenim verdi nedense. İlk başta inanmadım ama doğruymuş. Ayrıca oyun çok değişik duruyor. GTA San Andreas'a benzettim biraz.

Yalnız videoyu izledim de çok yapmacık duruyor oyun sanki ilk defa oyun yapan bir şirket gibi izlenim verdi nedense. İlk başta inanmadım ama doğruymuş. Ayrıca oyun çok değişik duruyor. GTA San Andreas'a benzettim biraz.
O videolar 2-3 sene öncesine ait. Öyle olması normal, şu zamana kadar illaha ki değişiklik olmuştur. Hayır bunu bilmek için öyle üst düzey bir bilgiyede sahip olmanız gerekmiyor, düşünseniz kendi kendinize anlayabilirsiniz neden o zamanlar çok iyi olmadığını.

O videolar 2-3 sene öncesine ait. Öyle olması normal, şu zamana kadar illaki ki değişiklik olmuştur. Hayır bunu bilmek için öyle üst düzey bir bilgiyede sahip olmanız gerekmiyor, düşünseniz kendi kendinize anlayabilirsiniz neden o zamanlar çok iyi olmadığını.

Oyun geliştirmekle alakalı bir şey bilmeyen birisi gayet öyle anlayabilir dostum çok agresif bir tepki vermişsin.

Bunun sebebi sızan görüntülerin altın test aşamasında olmaması, yani belirli bir yere kadar geliştirilmiş kısmı sızdırıldı, mekanikler, fizik motoru, yarı modeller, yani çocuk halini gördük diyebiliriz GTA 6'nın, emin ol shaderlar, kaplamalar ve fizik üçlüsü bittiğinde inanılmaz bir görüntü çıkacaktır ortaya, Rockstar zaten sahne tasarımları harika.

Burada.

Sahte olduğunu düşündük ve sahte dedik, sonra gerçek olduğu ortaya çıktı. Ee, yani? Kavga mı edelim şimdi? :D
Bence herkes ilk başta sahte olduğunu düşündü. Aşırı normal. Doğal olarak ters köşe olduk. Sızdıran "teapot" adlı arkadaşın daha da peşini bırakmazlar.

Geri
Yukarı