Rockstar Games'ten sonunda GTA Trilogy ile ilgili tweet

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B

AJFA

Terapat
Süper Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
28
Yer
İzmir, Türkiye
Zaten son ana kadar beklemeseniz olmaz. Siz söylemeden önce, gelen sızıntı ve bilgilerle çoktan öğrendik biz bu projeyi. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam ben de açmıştım konuyu ama silindi 😀 22 Ekim'de GTA 3'ün 20.yılına özel bir sürpriz yapacaklar. Acaba trailer mı göreceğiz yoksa oyunu çıkaracaklar mı? Eğer çıkarıcaklarsa neden bir oynanış videosu yok hala? Ek olarak klasik sürümleri haftaya Store'dan kaldırılacak yerine bunlar eklenecek. Eski versiyonlarını almak isteyenler varsa ileride alamayabilirler.

Son düzenleme:
Oyunların sadece grafiklerini iyileştirip Remake diye önümüze sunmaz umarım. Remake sadece grafikleri iyileştirmek değildir, oyunun her alanda daha modern hala getirmektir. Yani remake yapılacak GTA'ların görevlerinin ve oynanışlarının da günümüze uygun hale getirilmesi gerek.

Eski motorla yapılmaz arkadaşlar merak etmeyin. Rockstar öyle bir topa girmez bile. Ben RAGE bekliyordum çünkü hazırda GTA V gibi muhteşem bir oyun var. Ancak Unreal söylentisi çok fazla. Yan sanayi bir GTA olabilir belki. Sorun yok, Rockstar'dan beklentim yüksek.

Asıl merak ettiğim acaba Trilogy sahibi olanlar bu sürümü bedava oynayabilecekler mi?

%50 indirim kuponu ile alabilirsin belki. Rockstar ve CAPCOM çok cimri gerçi ama yine de bir ihtimal. 3 sene önce çıkmış RDR2 hala indirimler de aynı fiyattan satılıyor mesela.

%50 indirim kuponu ile alabilirsin belki. Rockstar ve CAPCOM çok cimri gerçi ama yine de bir ihtimal. 3 sene önce çıkmış RDR2 hala indirimler de aynı fiyattan satılıyor mesela.
Çünkü oyun hala taş gibi. Yani bugün değil 2 sene sonra aynı şekilde çıksa RDR2, kimse yadırgamaz. Adamlar 10 yıl ileriden gidiyor.

Değerli sosyal, yaklaşık 1 saat önce Rockstar Games YouTube kanalının paylaştığı içerik üzerine GTA trilogy Remastered resmileşti, söylentiler gerçekleşti!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı