Rockstar hesabının e-posta adresi değişti

Burak13TriX

Decapat
Daha fazla  
Epic hesabımın bağlı olduğu Rockstar hesabımın şifresi değişmiş. Epic'ten GTA 5'i açtığımda kayıtlı olan hesabıma direkt giriyordu önceden, 2-3 ay süre geçti oynamayalı tekrar girmek istedim yine Rockstar hesabıma otomatik giriş yapmaya çalışıyor fakat mail ve şifre değiştiği için tekrar şifre istiyor. Launcher'da da görüldüğü üzere mail hesabı farklı bir mail hesabı. Şifremi unuttum yapamıyorum mail hesabıma şifre gelmiyor mail değiştiği için. Posta kutumda da bulamadım Rockstar'dan bilgi değişmesine ilişkin bir e-posta. Ne yapabilirim?

1701946678374.png

Rockstara ticket atmaya çalışıyorum ama submit ticketa bastığım zaman griye dönüşüyor. Ticket gidiyor mu bilmiyorum. Soracak varsa alttaki error ile alakası yok görsel yüklerken error veriyor errorun olmadığı bir sekmede de denedim yine aynı gri şekilde kaldı bastığımda.

1701947617013.png

Son düzenleme:
E-postaya bakılırsa %99 çalınmış diyebilirim. Ticket atıp sorununuzu çözebilirsiniz diye umuyorum.

Ticket'ım ulaşmış bakalım umarım çözülür.

Edit: Hesabımı aldım fakat hesabımdan GTA 5 gitmiş. Aylar önce oynadığım oyun hesabımdan silinmiş satın almamı istiyor. Tekrar desteğe yazacağım fakat bir şey yapacaklarını sanmıyorum bu konu hakkında. Yanlış hesap olabilir diyecek olan varsa da kontrol ettim hesap etkinliklerini oyunu arkadaşlarımla oynadığımı, ekleştiğimi vs. görüyorum hesabımdaki akıştan.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı