Rockstar mail gelmiyor

Spikeyas

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler Rockstar hesabım büyük ihtimalle çalındı fakat mailime mailiniz değişti veya şifreniz değişti diye mail gelmemiş. Parolamı unuttum yapıyorum, mail gelmiyor. Ne yapabilirim?

Neye dayanarak çalındı diyorsunuz? He ayrıca arkadaş mailini de çaldı ise silmiştir.

Hesap konuşmadığım birisi tarafından çalındı.Kendi ağzıyla söyledi fakat bu kişiye ulaşıp alamıyorum bende mailimde Rockstar tarafından atılmış bir mail görmedim.Bu mailin de çalındığını hatırlamıyorum sanırım en mantıklısı rockstara mail atmak olacak.

Hesap konuşmadığım birisi tarafından çalındı. Kendi ağzıyla söyledi fakat bu kişiye ulaşıp alamıyorum bende mailimde Rockstar tarafından atılmış bir mail görmedim. Bu mailin de çalındığını hatırlamıyorum sanırım en mantıklısı rockstara mail atmak olacak.

Dava açabilirsin o kişiye.

Bayağı bir süre düşündüm fakat mahkemeyle uğraşmak istemiyorum.

Ben olsam korkutmaya çalışırdım yardımcı olabilirim isterseniz. Siber suçlara bir mail atın o maili gösterin eğer korkarsa veriri ben bu taktiği denemniştim işe yaradı ama çocuk korkmazsa eğer vaktiniz varsa mahkemeye gidip şikayetçi olabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı