Rockstar Social Club 1.1.5.6 Yayınlandı

Abi anlatamadım galiba link açılmıyor dns falan değiştirdim yine açılmıyor sebebini bulamıyorum.

Nasıl bir site burası, bi dosya istedik ölecekmisiniz verseniz arkadaşlar ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi anlatamadım galiba link açılmıyor dns falan değiştirdim yine açılmıyor sebebini bulamıyorum.

Sana farklı link verip Recep bey'in gibi onu indirsen bu seferde ya programı açarken ya programda oyunu indiriken veya yükledikten sonra sorun çıkacağını söylüyorum bunu anlamıyorsun. Sana diyorum ki sende sorun var linkte sorun yok. Biz indirebiliyoruz. GTA veya ISP engelin var engelin olunca oyun iplerine zaten bağlanamazsın demek istiyorum ama hala anlamıyorsunuz.

Nasıl bir site burası, bi dosya istedik ölecekmisiniz verseniz arkadaşlar ya.
Sitenin nasıl olduğunu farklı konuda konu açıp öğrenebilirsiniz. Bu gidişle hiçbir yere ulaşamayacağını söylüyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
One Drive'dan dosyayı indirdirdiskten sonra NSIS hatası alıyorsanız dosya bozuk inmiştir. Dosyayı bir daha indirin.

Social Club'a da bağlanamıyorsanız DNS adresinizi 8.8.8.8 yapın. Neden bilmiyorum ülkemizde Rcokstar servislerini banlamışlar. Böyle bir aptallık olamaz ya...

Neden bilmiyorum ülkemizde Rcokstar servislerini banlamışlar.
Normaldir :D Hele ki en başta banlayan TTnet olmuştur muhakkak. Boşuna yukarı ve diğer konularda anlatmıyorum. Ama anlayamıyorlar.

An itibariyle 352 MB boyutunda güncelleme geldi belki bazı sorunların çözümü olabilir.
O güncellemeyi zaten yapman gerekir. Herkese 3 çeşit güncelleme geliyor en büyüğü söylemiş olduğun gerisi küçük boyutlarda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı